Home  /  Studio  /  Prohlašujeme Vary za zahájené

Prohlašujeme Vary za zahájené

Mads Mikkelsen kdysi řekl: “Jsem velkým fanouškem filmů z jednoho prostého důvodu: protože jsou vizuální.” A nemůžeme jinak, než souhlasit. Proto jsme se vám rozhodli zprostředkovat první den Esquire Studia prostřednictvím obrazu. Enjoy the ride a nezapomeňte se za námi stavit v Grandhotelu Pupp na drink!
30.06.2023
Text: Tatiana Urbanová
Foto: @petrvagner

Když se přes Karlovy Vary přehnala studená okluzní fronta a místní červené koberce nasákly deštěm, nebylo lepšího místa, kde se zahřát se skleničkou dobré whiskey, ginu s tonikem a rumu, o které se postaral Stock či horkého kafe Nespresso, než v Esquire Studiu. Pokud bylo vaším plánem ukrýt se nejen před blesky fotoaparátů, ale i před přírodními elektrostatickými výboji a dát si k tomu studený Pilsner Urquell či nealko od Mattoni, stačilo jen zabočit u Publicu do leva… Suchou nohou vás k nám snadno mohlo odvézt i jedno ze stylových BMW a k tanci i poslechu vám hrál navíc Bang & Olufsen.

Esquire Stuido však není jen “all fun” ale i spousta práce, o kterou se stará všudypřítomný team profesionálů, který připravoval vzácné osobnosti na Opening Party. O vlasy se jim staral L’Oréal Professionnel, arbitry dress codu se staly značky jako Blažek, Philipp Plein, Elisabetta Franchi, Pinko… a toliko potřebný swag poskytla optika Eye-Eye.

Závěrem už snad jen… pokud vás místní průtrž zasáhla nepřipravené a imunita nyní protestuje, stavte se na povzbuzující drink Kombe, usaďte se pohodlně v jednom z křesel Dedon od Stopky a pustíme k vám tomu něco příjemného v televizi Hisense. O vrchol komfortu se pak stará i iStyle, Orlen či Philip Morris.

“A život jde lépe…”, jak tvrdila tak deset let stará reklama Visa a my dodáváme “když si dáte drink v Esquire Studiu.”

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best