Home  /  Studio  /  Vozový park plný otázek
Vozový park plný otázek

Vozový park plný otázek

Posaďte Vladimira 518, Davida Ondříčka, Emmu Smetanu a Yakshu do BMW M4 Competition Cabrio a na výsledek, jež vám zvýší tepovou frekvenci, se můžete podívat zde. A ne, není to jen silný, charakterní motor, co uslyšíte, ale i odpovědi na zajímavé otázky.
15.08.2022
Text: Redakce
Foto: Vojtěch Veškrna

Jak si najít na festivalu v Karlových Varech chvilku klidu na rozhovor? Posadíte zajímavé osobnosti do BMW M4 Competition Cabrio a odvezete je daleko od hlučícího davu. Svět bez střechy ve společnosti vysoko výkonnostního zážehového řadového 6válce BMW M TwinPower Turbo se instantně stane o něco přitažlivějším a svobodnějším. Prostor pro otázky i zajímavé odpovědi zaručen. Zjistíte díky tomu například, jaké má osobní rituály čtveřice Vladimir 518, David Ondříček, Emma Smetana a Yaksha, co udělají jako první okamžitě po probuzení nebo po čem na konci dne touží nejvíce…

Kde vznikl nápad dělat rozhovory v kabrioletu? BMW bylo partnerem letošního Esquire Studia a BMW M4 Competition Cabrio se stalo díky svému dokonalému spojení výkonu, estetické přitažlivosti i sportovnímu stylu perfektní matchem celého konceptu. Dalo nám možnost jak vozit hvězdy nejen na červený koberec, ale také jim poskytnout onen kýžený únik do soukromí ozvláštněný rychlostí, kterou poskytuje pouze 510 koní pod kapotou auta, které si dokáže dokonale poradit nejen v běžném provozu, tak i na závodním okruhu. O výsledku se můžete přesvědčit sami.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best