Home  /  Style  /  5 luxusních hotelů, které byste si letos měli rozhodně rezervovat

5 luxusních hotelů, které byste si letos měli rozhodně rezervovat

Podívejte se na japonské hlavní město ze 45. patra nového Bulgari Hotel Tokyo.
01.05.2023
Text: Leonard Pack
Foto: Bulgari Hotel Tokyo

Máme chuť cestovat. Konečně chceme znovu poznávat nová města, vypnout od každodenního života, nechat svou duši bloudit. Dobrá, už jsme se nechali přesvědčit - je nejvyšší čas opět vyrazit na dovolenou. A už přesně víme kam. V roce 2023 existuje několik módních luxusních hotelů, které byste si rozhodně měli rychle rezervovat, než budou zcela obsazené. A ne bezdůvodně: díky svému vybavení, moderním interiérům a prvotřídní poloze jsou pilířem každé vysněné dovolené. Přesně to teď potřebujeme.

5 luxusních hotelů, které byste si měli v roce 2023 rozhodně rezervovat

Ať už ve městě nebo u moře, dobrá dovolená začíná dobrým hotelem, velmi dobrá dovolená velmi dobrým hotelem. A z této kategorie jsme pro vás nyní vybrali 5 luxusních hotelů, které byste si v roce 2023 rozhodně měli rezervovat. Na co ještě čekáte?

1. Bulgari Hotel Tokyo, Japonsko

Italská elegance v Japonsku: Bulgari Hotel Tokyo je naším favoritem v roce 2023. Před nedávnem otevřel své brány nový luxusní hotel v japonském hlavním městě. Nyní si hosté mohou rezervovat jeden z 98 pokojů (včetně exkluzivního apartmá Bulgari), které se rozkládají ve 40. až 45. patře impozantního mrakodrapu. Styl: nadčasový, italský, sofistikovaný. Stejně jako všechny hotely Bulgari i osmý klenot v portfoliu Maison navrhla milánská architektonická kancelář Antonio Citterio Patricia Viel. Spa o rozloze 1 500 m2 s 25 metrů dlouhým krytým bazénem, tři restaurace a ikonický Bulgari Bar se postarají o nezapomenutelný pobyt. Otázkou však je, zda se vám s touto nabídkou bude vůbec chtít Tokio prozkoumávat.

2. The Dolli na Akropoli, Řecko

Nový hotel se však neotevřel jen v Tokiu, ale také v Aténách, kde se nachází jeden z nejžhavějších luxusních hotelů roku 2023, který byste si rozhodně měli rezervovat. Řecké hlavní město se v posledních letech stalo vyhledávaným místem umělecké scény. S novým The Dolli je tu nyní i odpovídající hotel. Tento malý butikový hotel se nachází přímo na úpatí Akropole a potěší vás úchvatnou střešní terasou s infinity bazénem a noblesní restaurací. Vyplatí se však být rychlý: k dispozici je pouze 46 pokojů, apartmánů nebo bytů, které jsou rychle obsazené. Jsou navíc opravdu stylové.

3. The Ritz-Carlton Amman, Jordánsko

Jedeme na Blízký východ! V jordánském hlavním městě Ammánu byl otevřen nový hotel Ritz-Carlton. A je na co se dívat, protože: Hotel je oslnivým mistrovským dílem luxusu a sofistikovanosti. Velkolepé interiéry, které vyprávějí příběh země, stejně jako směs prvků art deco a moderního umění, přenesou hosty do snu z 1000 a jedné noci. Pokoje a apartmá jsou největší v zemi a nabízejí úchvatný výhled na Ammán. Ten je ještě velkolepější ve střešní restauraci ve 20. patře, která je nejvýše položená v celém městě. Takto nebo podobně si musíte připadat v tomto luxusním hypermoderním hotelu jako v ráji.

4. Almanach Palais Vienna, Rakousko

Dalším luxusním hotelem, který byste si měli v roce 2023 rozhodně rezervovat, je nový Almanac Palais Vienna. Nachází se přímo na legendární vídeňské ulici Ringstraße naproti Stadtparku a své vznešené dveře hostům otevírá od února 2023. Souhra klasických, tradičních prvků a avantgardního charakteru z něj dělá jeden z nejkrásnějších hotelů v Evropě. Vídeňský šarm je to, co zde v každém případě dostanete - a také velkou dávku luxusu.

5. Hacienda Son Antem Mallorca, Španělsko

V našich doporučeních samozřejmě nemůže chybět oblíbený ostrov Středozemního moře. Na tomto baleárském ostrově se totiž nachází luxusní hotel, který byste si v roce 2023 rozhodně měli rezervovat. Protože Hacienda Son Antem nabízí útočiště uprostřed přírody a přichází bez velkých výstřelků, zato s nejrůznějším komfortem. Protože tento luxusní hotel nabízí to, co si představujeme jako pohodovou dovolenou snů s dobrým jídlem. A protože je prostě krásný. A teď se tam prosím teleportujte.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best