Home  /  Style  /  Avril Lavigne prodává své pohádkové sídlo - chcete si ho prohlédnout?

Avril Lavigne prodává své pohádkové sídlo - chcete si ho prohlédnout?

Zpěvačka Avril Lavigne se stěhuje. Její starý dům, moderní vila, nyní hledá nového majitele.
06.05.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Coldwell Banker Realty

Nad slavnou pláží Zuma v Malibu se v uzavřené komunitě nachází bývalý dům této kanadské zpěvačky. Avril Lavigne, která se celosvětově proslavila písněmi jako "Sk8er Boi" a "Complicated", koupila dům v říjnu 2020 za 7,8 milionu dolarů. Nyní hledá kupce a požaduje téměř dvanáct milionů dolarů.

Původně pocházel ze 60. let, ale než se do něj Lavigne nastěhoval, prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Renovaci měl na starosti developer Scott Gillen, který je zároveň fotografem a umělcem a má více než třicetiletou praxi. Dům má prominentní sousedy: loni v listopadu si zde koupila nemovitost také Miley Cyrus.

Otevřený koncept bydlení

Dům se nachází na pozemku o rozloze 3000 metrů čtverečních a má 325 metrů čtverečních obytné plochy. Mimo jiné jsou na něm rozloženy tři koupelny, tři ložnice, samostatný dům pro hosty a garáž. Největší zajímavostí je kromě výhledu na moře otevřený koncept bydlení - to znamená, že téměř z každé místnosti můžete obdivovat již zmíněný výhled na moře.

Strop je však také nápadný: Tlusté dřevěné trámy se táhnou celým obývacím pokojem a jednou z ložnic. Nechybí ani krb a prosklená průčelí. V kuchyni jsou profesionální spotřebiče a rozsáhlý kuchyňský ostrůvek s dostatkem místa pro hosty, který umožňuje snadnou přípravu velkého množství pokrmů.

Vana na nožkách a domácí vinotéka

Hlavní ložnice má přímý vstup do zahrady s bazénem. K dispozici je také šatní skříň a koupelna s vanou na nožíčkách. Další místnost funguje jako domácí posilovna a další byla přeměněna na chladničku na víno s regulovanou teplotou.

Venku je mimo jiné ohniště, gril a infrasauna. Bazén má takzvanou Baja Shelf, tedy velmi mělkou část, a také vířivku s tryskami. Mimo hlavní dům se nachází také garáž s integrovaným domem pro hosty. Mimochodem: I když je dům na fotografiích zařízený, podle inzerátu se prodává bez nábytku.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best