Home  /  Style  /  Bejvák Taylor Swift je k mání - za 45 000 dolarů měsíčně

Bejvák Taylor Swift je k mání - za 45 000 dolarů měsíčně

V letech 2016 až 2017 bydlela Taylor Swift v módním bytě na Cornelia Street na Manhattanu. Nyní je opět volný.
03.12.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Cercoran

Městský byt, který inspiroval Taylor Swift k písni "Cornelia Street", hledá nového majitele. Takže i když Taylor zpívá, že "už nikdy nepůjde po Cornelia Street", vy byste po ní mohli brzy chodit a dokonce tam bydlet: za pouhých 45 000 dolarů měsíčně.

Zpěvačka, která se nedávno dostala do první desítky amerických hitparád, bydlela v letech 2016-2017 v bytě na Cornelia Street v oblíbené manhattanské čtvrti Tribeca. Ačkoli v něm žila jen několik měsíců, byt ji inspiroval k napsání alespoň jedné písně. "Cornelia Street" se objevila na albu "Lover". V písni zpívá o vztahu, který je pro ni velmi důležitý. Je tak významný, že kdyby tento vztah skončil, "už by nikdy nemohla jít po Cornelia Street".

Drahé, ale dobré místo

Mimochodem, o kom je píseň, je sporné: Fanoušci však předpokládají, že Taylor zpívá o svém vztahu s Joem Alwynem, kterého v té době poznala. Pokud chcete jít v Taylorových stopách a vytvořit si v bytě vlastní vzpomínky, musíte sáhnout hluboko do kapsy: městský dům stojí neuvěřitelných 45 000 dolarů měsíčně. Za to však budoucí majitel získá také spoustu prostoru - a opravdu dobrou polohu.

Byt se nachází v blízkosti Washington Square Parku a v jedné z nejoblíbenějších částí New Yorku. Ti, kteří si ho pronajmou, se mohou usadit ve čtyřech patrech. K dispozici je krytý bazén, malá zahrada, dva balkony, střešní terasa a posilovna.

Domácí zvířata povolena

Dům, který kdysi sloužil jako kočárovna (druh garáže) z konce 19. století, je moderně zařízen. Jen rustikální dveře a okna ukazují, jak je budova stará. Například v jedné ze sprch je jedno ze starých oken a vstupní dveře jsou také obrovské dřevěné dveře.

K dispozici jsou čtyři ložnice, z nichž dvě mají vlastní terasu. A na Manhattanu je poměrně neobvyklé, že domácí zvířata jsou výslovně povolena.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best