Home  /  Style  /  Bronzová a černá: Big Pilot's Watch od IWC Schaffhausen a Mr Porter

Bronzová a černá: Big Pilot's Watch od IWC Schaffhausen a Mr Porter

Extrémně limitované: IWC Schaffhausen a Mr Porter spojili své síly, aby nově interpretovali Big Pilot's Watch
26.11.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: IWC Schaffhausen

Není to poprvé, co švýcarský výrobce luxusních hodinek IWC Schaffhausen a internetový obchod s pánskou módou Mr Porter spolupracují. Již k 10. výročí založení společnosti Mr Porter byly vytvořeny speciální hodinky IWC. Tato nová spolupráce však vyniká. Hodinky Big Pilot's Watch jsou vlajkovou lodí společnosti IWC a modelem hodinek, který v sobě nese historii. Hodinky Big Pilot's Watch 43 "MR PORTER EDITION 1" reinterpretují klasické pilotní hodinky a jsou rovněž limitovány pouhými 500 kusy na celém světě. Čím jsou hodinky výjimečné a kde můžete jeden z mála modelů ještě sehnat, vám nyní prozradíme.

Big Pilot's Watch 43: velmi speciální pilotky

Společnost IWC Schaffhausen je známá svými pánskými hodinkami. Hodinky Big Pilot's Watch však ztělesňují podstatu značky jako žádný jiný model. Jednoduchý design připomíná přístroje v pilotní kabině, které musí být vždy dobře čitelné. Charakteristickým znakem hodinek je také nadměrná korunka, která je inspirována vojenskými hlídkovými hodinkami ze 40. let 20. století. Každé hodinky Big Pilot's Watch jsou kusem nově interpretované historie.

IWC Schaffhausen a Mr Porter: hodinky z bronzu

Bronz rozhodně není nejběžnějším materiálem pro luxusní hodinky. Ale právě proto jsou hodinky Big Pilot's Watch 43 "MR PORTER EDITION 1" tak výjimečné. Hodinky vyrobené ze směsi mědi, hliníku a železa jsou nejen mimořádně odolné a robustní, ale tento materiál také časem získá elegantní patinu. Díky tomu jsou každé hodinky Big Pilot's Watch od IWC Schaffhausen a Mr Porter velmi individuálním a jedinečným kouskem.

Přísné limitování vzbuzuje touhu

Hodinky Big Pilot's Watch 43 "MR PORTER EDITION 1" však nabízejí i další drobné funkce. Například hodinová a minutová ručička a číslice tři, šest, devět a dvanáct ve tmě svítí. Protože se jedná o edici 1, svítí jednička i ve tmě. Na zadní straně hodinek se pak dozvíte o striktní limitaci: každý z 500 modelů na celém světě nese na zadní straně rytinu "Mr Porter" a individuální číslování. Díky tomu jsou hodinky vyhledávaným a sběratelským artiklem.

Velké pilotní hodinky 43 "MR PORTER EDITION 1" od IWC Schaffhausen a Mr Porter jsou k dostání exkluzivně za 11 800 eur v internetovém obchodě Mr Porter.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best