Home  /  Style  /  Carl F. Bucherer vyrobil pouhých 18 kusů hodinek Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise

Carl F. Bucherer vyrobil pouhých 18 kusů hodinek Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise

Hodinky Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise od společnosti Carl F. Bucherer nyní přinášejí na zápěstí spoustu barev.
07.04.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Carl F. Bucherer

Carl F. Bucherer zařadil Manero Tourbillon Double Peripheral do svého katalogu již v roce 2018. S modelem Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise však vzniklo barevné mistrovské dílo. Není pochyb o tom, že tato pastva pro oči má svou cenu. Na oplátku však získáte jedinečné hodinky z limitované edice, které byly osazeny drahými kameny. Zvykněte si, že každý, koho potkáte, si bude chtít hodinky Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise obdivně prohlédnout.

Hodinky z drahých kamenů: Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise od Carl F. Bucherer

Rok 2023 je rokem výrobce hodinek Carl F. Bucherer. Tento rok začal uvedením nejoblíbenějších modelů společnosti na trh jako Black Editions. Nyní však do hry vstupuje barva. Model Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise určuje nová měřítka.

Novinka mezi hodinkami: Limitovaná edice Haute Horlogerie

Haute Horlogerie znamená v překladu " špičková hodinářská práce" a přesně to je zde k vidění. Tento Manero Tourbillon Double Peripheral vděčí za své jméno dvěma výrazným technologiím. Hodinky jsou vybaveny systémem automatického natahování a také "plovoucí" klecí tourbillonu. K tomuto tělesu není připevněna ani hlavní deska strojku, ani můstek. Namísto toho se o tuto práci starají tři keramická kuličková ložiska. To vytváří dojem, že se strojek vznáší. Je součástí automatického kalibru CFB T300. Po úplném natažení činí rezerva chodu 65 hodin. Pouzdro má průměr 43,10 milimetrů a výšku 11,57 milimetrů.

Manero Tourbillon: Duhové provedení těchto hodinek je ruční výroba

Ručně se vyrábí nejen samotné tělo hodinek, ale i zasazení drahých kamenů. Kameny, včetně safírů a rubínů, jsou jedinečné a na rámeček se umisťují pinzetou. Kameny, které označují jedenáct indexů, jsou rovněž barevně sladěné. Černý sluneční ciferník má růžovým zlatem pozlacené ručičky. Řemínek je vyroben z hybridní pryže s kartáčovanou texturou. Sklápěcí zapínání na kolíček je rovněž vyrobeno z 18karátového růžového zlata.

Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise bohužel není žádná levná koupě

Těchto velmi speciálních hodinek bude vyrobeno pouze 18 kusů. Pokud si chcete Manero Tourbillon Double Peripheral Paradise koupit, musíte sáhnout hluboko, opravdu hluboko, do kapsy, protože hodinky stojí 135 000 eur. Pokud vás to neodradí, můžete se zaregistrovat na webových stránkách Carl F. Bucherer a doufat, že los padne právě na vás.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best