Home  /  Style  /  Čas na kašmír: ZEGNA x The Elder Statesman konečně přichází

Čas na kašmír: ZEGNA x The Elder Statesman konečně přichází

Nejen kašmír, tohle je Oasi Cashmere!
12.09.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Zegna

Kolekce Zegna a The Elder Statesman je konečně tady a obě značky vytvořily speciální kampaň s výjimečným protagonistou: hercem Danielem Brühlem, který byl spatřen již na posledních dvou módních přehlídkách značky. Toto partnerství také klade zvláštní důraz na Oasi Cashmere, platformu, která podporuje kulturu a odpovědnost ve vyvíjejícím se světě počínaje technickými inovacemi.

Po debutu kolekce v únoru loňského roku v Paříži, vedené společnou vášní pro řemeslo, oslavily obě značky dokonalost materiálů a přírody, počínaje materiálem, z něhož udělaly vrchol svých linií: kašmírem, reinterpretovaným živými barvami, originálními vzory, bohatými texturami a měkkými střihy. Na oslavu uvedení kolekce bude nový vlajkový obchod ZEGNA, který se nachází na Rodeo Drive, exkluzivně upraven. Kromě toho je naplánována exkluzivní akce v losangeleském Maxfieldu a následně 6. září slavnostní večer v Hollywood Hills. Tato událost bude pouze první z řady akcí, následně bude kolekce představena v Chengdu a Singapuru.

Natáčení kampaně s Danielem Brühlem v hlavní roli probíhalo v historické budově Lanificio Zegna v srdci přírodního území Oasi Zegna, které se rozkládá na 100 km² v italských Alpách. Je to místo, které ztělesňuje základní hodnoty společnosti ZEGNA, kde se dodnes ručně vyrábí každý detail, od posledního knoflíku po nejmenší nitku. "Vize Ermenegilda Zegna, předaná zakladatelem před více než 100 lety, pokračuje dodnes. Oasi Zegna je místem, kde je příroda a lidé, kteří zde žijí a pracují, respektováni a oceňováni," řekl Brühl.

Toto partnerství přesahuje rámec módy a rozšiřuje se o filozofii společnosti ZEGNA týkající se udržitelnosti a odpovědnosti. Oasi Cashmere, který je jádrem této spolupráce, je platformou, jejímž cílem je propagovat progresivní a udržitelné kultury a vize. Společnost ZEGNA se zavázala, že do roku 2024 certifikuje vlákna Oasi Cashmere jako stoprocentně dohledatelná, čímž prokazuje konkrétní závazek k udržitelnější budoucnosti.

Kolekce FW23 je od září 2023 k dostání v předních prodejnách ZEGNA po celém světě, v maloobchodních sítích The Elder Statesman a u vybraných velkoobchodních partnerů.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best