Home  /  Style  /  Černá a ještě temnější na MTV Video Music Awards

Černá a ještě temnější na MTV Video Music Awards

Na předávání cen VMA převládal temný gotický styl. Udílení cen MTV Video Music Awards je známé svou extravagantní módou. Letos frčely drsné styly od hudebních tvůrců, jako jsou Lil Nas X a Måneskin.
30.08.2022
Text: Alex Mayer
Foto: REUTERS

V neděli večer se na předávání cen VMA v New Jersey předvedly hvězdy hudebního průmyslu. Na letošním ročníku předávání cen MTV Video Music Awards (VMA) však místo třpytivých rób převládal spíše drsňácký vzhled v černé barvě.

Lil Nas X s outfitem z přehlídkového mola

Rapper Lil Nas X vyrazil divákům dech svým lookem od londýnského návrháře Harrise Reeda. Outfit s třpytivými kalhotami, obručovou sukní s drapovanými peříčky a především černá opeřená čelenka byly bezpochyby jedním z módních vrcholů VMA. Britský návrhář tento look poprvé představil na únorovém fashion weeku v Londýně.

Rock, grunge a odhalený zadek

Italská kapela Måneskin je známá svými outfity, které mají tendenci směřovat ke grunge. Na červeném koberci při předávání cen VMA se hudební tvůrci objevili v černém a celí v outfitech od Gucci. Vzhled doplňují stříbrné kování a průsvitné látky.

Oblečení dívčí K-popové skupiny Blackpink je často uniformní. Na udílení Video Music Awards si hudebnice oblékly těžké černé midisukně s útlými topy. Ne zcela jednotný je výběr návrhářů: členky Blackpink měly na sobě modely značek Celine, Dior, Chanel a Saint Laurent.

Po červeném koberci v New Jersey se prošla i hvězda seriálu Riverdale Lili Reinhart, která si rovněž zvolila vzhled, který by Addamsova rodina jistě schválila. Černé krajkové šaty jsou z kolekce s/s 23 značky Fendi.

Naproti tomu jednoduchá kombinace košile s dlouhými rukávy a cargo kalhot od Versace Avril Lavigne působila téměř nevýrazně. Oblečení však zapadá do pop-punkového stylu, který si zpěvačka během let vytvořila. Vzhled dotváří stříbrný řetízek na opasku, světlé vlasy a černé oční stíny.

Americká zpěvačka Dove Cameron si také oblékla gotický look s hrubým koženým páskem a odpovídajícím chokerem.

Temný vzhled si oblíbili i muži, jak dokazuje rapper Jack Harlow v obleku od Hermès.

Přesně řečeno, kožený oblek Jacka Harlowa není černý, ale čokoládově hnědý - stejně jako XXL šaty Lizzo, které jsou spíše tmavě modré než černé. Nicméně róba od Jeana Paula Gaultiera se do ponuré atmosféry hodí. Stejně jako boty, které k nim Lizzo zvolila. Jak můžete vidět na videu na Instagramu, zpěvačka si nevzala podpatky, ale robustní chunky boots.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best