Home  /  Style  /  Chic minimalism v podání Austina Butlera
Austin Butler Elvis Style

Chic minimalism v podání Austina Butlera

Austin Butler se představuje v jednom z nejočekávanějších filmů roku – životopisném snímku Elvis, který zkoumá život a tvorbu krále rock 'n' rollu. Vzhledem k tomu, že tento 30letý kalifornský rodák ztvárňuje jednu z největších a nejlépe oblékaných hudebních ikon všech dob, bylo jen otázkou času, než se herec předvede také na červeném koberci. Upřímně řečeno, předčil všechna očekávání, a to si na sebe ani nemusel vzít filtrovaný oblek.
21.06.2022
Text: Jakub Pástor
Foto: Getty Images

Místo extravagance, která byla Presleymu tolik blízká, dal Butler přednost minimalismu a všechny přesvědčil o tom, že i jednoduchý outfit dokáže zaujmout. I když je z jeho “red carpet” outfitů víc než jasné, že se nechal inspirovat retro stylem 50. a 60. let, ukázkově je dokázal  proměnit v moderní, minimalistické looky tvořeny klasickými a nadčasovými kousky, které by podle našeho názoru měly tvořit základ každého pánského šatníku.

Na premiérovém promítání snímku v Londýně se Butler ukázal v elegantním smokingu Celiné a na filmovém festivalu Cannes pak zvolil košili s výrazným límcem, jež doplnil o high-waisted kalhoty The Row a kožené boty na podpatku. Turné zakončil v stylovém bílém saku Alexander McQueen, které zkombinoval s žebrovaným tílkem a černými kalhotami stejné značky. Významnou roli v celkovém stylingu sehrály také šperky v podobě zlatého řetízku, fialové brože ve tvaru květiny nebo hodinek Cartier (Pozn. redakce - Butler se v květnu letošního roku stal ambasadorem značky).

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best