Home  /  Style  /  Co teď nosí o prázdninách Timothée Chalamet?

Co teď nosí o prázdninách Timothée Chalamet?

Ať už jde o futuristické brnění Paula Atreida ve filmu Duna režiséra Denise Villeneuvea, pestrobarevné obleky Willyho Wonky ve filmu o původu postavy spisovatele Roalda Dahla nebo mnohem tíživější kostýmy Boba Dylana v životopisném filmu režiséra Jamese Mangolda. Co se ikonických outfitů na velkém plátně týče, můžeme se na Timothée Chalameta rozhodně spolehnout. Jak se ale obléká mimo pracovní dobu?
07.08.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Říkejme tomu třeba Chalametův fashion week. Herec, jehož proslavila role Elia Perlmana ve filmu Call Me By Your Name jako by byl každý den protagonistou pomyslného přehlídkového mola, kde jsou všechny outfity precizně sestavené s takovou nonšalancí, že se okamžitě stávají ikonickými.

Před pár dny se například Timmy potuloval ulicemi New Yorku v džínách Celine, dresu Aarona Judge New York Yankees a teniskách adidas Samba x Wales Bonner v krémově zeleném odstínu. Vše doplnil párem oblíbených zelených sluchátek Airpods Max a slunečními brýlemi Saint Laurent.

O den později jsme herce načapali, jak pije kávu v all black outfitu, šortkách a tričku s dlouhým rukávem Supreme a nylonové kšiltovce Prada, tedy kromě páru tenisek Jordan 4 Pine Green. Během oběda s kamarády oslnil denimovým kompletem Courrèges, pletenou čepicí Dior, doplněnou o boty stejné značky z jarní kolekce. Příjemným doplňkem však vintage tričko s Bobem Dylanem, které nám připomíná, že Timothée Chalamet je především herec s jasnou představou o tom, jak se bude ve volném čase oblékat.

Vrcholem týdne módy byla chvíle, kdy kdy Chalamet vyzval Adama Sandlera na basketbalový zápas. Na sobě měl šedé tričko, šortky Supreme a tenisky adidas Trae Young 2.0, které si pořídil v prodejně Foot Locker za rohem. O tom, jak moc jeho outfit ovlivnil král normcore Adam Sandler můžeme jen polemizovat.

Pokud jde o paparazzi snímky celebrit, veřejné mínění se vždy dělí na dvě části: realita, nebo fikce? Plod promyšlené PR strategie, nebo prostý okamžik normálnosti v životě superhvězd? Jestliže jsme v minulosti byli rozčarováni skutečnou schopností celebrit sestavit outfit bez pomoci stylisty, v případě Timothée Chalameta je tomu zcela jinak. Herec vždy projevoval svou zálibu v módě a na červených kobercích se objevoval s outfity mnohem odvážnějšími než jeho kolegové. Už teď se proto těšíme na to, co si na sebe vezme příště. 

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best