Home  /  Style  /  Dolce & Gabbana letos v létě ovládne vaše oblíbené plážové kluby

Dolce & Gabbana letos v létě ovládne vaše oblíbené plážové kluby

Italský módní dům vám nabízí kousek ráje po celé Evropě.
15.07.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Courtesy of Dolce & Gabbana

Na léto 2023 přináší Dolce & Gabbana svůj jedinečný styl do nejexkluzivnějších plážových klubů v Evropě prostřednictvím kreativních kolekcí DG Resort. Módní dům si pro své resort takeovers vybral čtyři mezinárodní destinace: Capri, Taorminu, Marbellu a Saint Tropez.

Dolce & Gabbana se ponoří do podmanivého kouzla Capri, kosmopolitního klenotu Středomoří. Hostování v legendárním Grand Hotelu Quisisana a jeho letovisku vytváří scénu a proměňuje tuto historickou destinaci v malebné útočiště ozdobené zářivými odstíny Blu Mediterraneo. Uprostřed voňavých pomerančových hájů a úchvatného výhledu na Faraglioni přispívají ke středomořské atmosféře tradiční vzory z majoliky v bílé a modré barvě.

San Domenico Palace, hotel Four Seasons v Taormině, je hluboce ukotven v jižní Itálii: je poctou hodnotám Fatto a Mano (zaručeně ruční práce) a vynikajícímu řemeslnému zpracování. Dolce & Gabbana pro tuto sezónu vyzdobí celý prostor bazénu hotelu a jeho terasu.

Marbella, vyhledávaný klenot pobřeží Costa del Sol, okouzluje cestovatele svou pulzující atmosférou. Společnost Dolce & Gabbana navázala spolupráci s uznávaným plážovým klubem La Cabane v letovisku Los Monteros. Plážový klub se promění podle vzoru Dolce&Gabbana Blu Mediterraneo, přičemž restaurace se ujme uznávaný šéfkuchař Dani García, proslulý svými třemi michelinskými hvězdami.

St. Tropez je klenotem Azurového pobřeží. Casa Amor, slavný bohémský plážový klub ve městě, který se nachází na pláži Pampelonne, byl vybrán společností Dolce&Gabbana, aby byl vyzdoben potiskem Carretto. Výrazné motivy a pestrobarevné dekorace sicilské tradice budou ladit s přívětivými tóny nábytku, vyrobeného z přírodních materiálů.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best