Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky nadcházejícího týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky nadcházejícího týdne

Tento týden vychází Off-White x Nike Air Terra Forma "Wheat"! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
29.11.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek ve 48. týdnu

Ať už jde o Nike, Reebok nebo Saucony: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Off-White x Nike Air Terra Forma "Wheat"

Absolutní špička. Nike se opět spojila s Off-White a vytvořila zcela novou siluetu tenisek. Autorem designu je stále Virgil Abloh. Mid-top teniska je zimní teniska s tlustou podrážkou, která díky různým funky prvkům získává typický vzhled Off-White. Zvláštní poznávací znamení: podrážka s hroty. Datum vydání: 30. listopadu.

2. Brain Dead x Reebok Shaqnosis "Soft Ecru"

Tento týden je týdnem značky Reebok. Na trh přicházejí dvě zajímavé tenisky. Jednou z nich je Brain Dead x Reebok Shaqnosis. Poutavý design ze dvou různých semišových variant pochází od bývalého basketbalisty Shaquilla O'Neala. Design je inspirován jeho přezdívkou: Velký Aristoteles. Vrcholem tenisky jsou jistě tkaničky v plyšovém vzhledu. Datum vydání: 30. listopadu.

3. Saucony Albino & Preto x Shadow 5000 "Black"

Italská značka tenisek Saucony se pro tento speciální model spojila se značkou bojových umění Albino & Preto. Výsledkem jsou neobvyklé tenisky inspirované bojovým uměním Jiu-Jitsu. Špička, tj. přední část tenisky, je vyrobena z materiálu tatami, z něhož jsou vyrobeny tradiční rohože z rýžové slámy v jiu-jitso. Malá vizuální zajímavost: podrážka s černým a barevným teracovým vzorem. Datum vydání: 2. prosince.

4. A$AP NAST x Reebok Zig Kinetica 2.5

Ale teď už k druhé tenisce Reebok, která vychází tento týden: A$AP NAST x Reebok Zig Kinetica 2.5. Potřetí Reebok spolupracuje s rapovou módní ikonou A$AP NAST a jeho značkou NST2. Podle společnosti Reebok nebyla barevná varianta vybrána náhodně. Říká se, že je to rapperova oblíbená barva: Červená a černá. Teniska má nejen podrážku Vibram s přilnavým povrchem, ale také odnímatelný textilní překryt s reflexní značkou NST2. Ideální do každého počasí. Datum vydání: 2. prosince.

5. Porsche Design x SONRA "Future"

U příležitosti 50. výročí založení společnosti Porsche Design spolupracuje tato exkluzivní designová značka opět s berlínskou značkou tenisek SONRA. Výsledkem je trilogie tenisek, které jsou skutečnými sběratelskými kousky. V souladu s výroční kampaní "it's about time" (je čas) se vydávají tři různé tenisky: "Past" (Minulost), "Present" (Současnost) a "Future" (Budoucnost). Model "Future" je obzvláště neobvyklý. Jediný pár ve velikosti 42 byl kompletně vyroben na 3D tiskárně a bude exkluzivně vylosován. Přihlásit se můžete do 1. prosince.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best