Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky přicházejícího týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky přicházejícího týdne

Tento týden vychází Concepts x Nike Dunk SB Low "Orange Lobster"! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
06.12.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek ve 49. týdnu

Ať už jde o Nike, adidas nebo Asics: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Concepts x Nike Dunk SB Low "Orange Lobster"

Pro opravdové fanoušky Dunků je toto pondělí téměř svátkem. Nový Concepts x Nike Dunk SB z mimořádně oblíbené série Lobster vychází v oranžové barvě. Seznam spoluprací, které společnost Concepts již navázala, je nekonečný. Žádná kolaborace se však neprosadila tak stabilně jako série Lobster se společností Nike. Tenisky byly od roku 2008 vydány v pěti různých barevných provedeních. Sběratelé udělají cokoli, aby pár získali. Datum vydání: 5. prosince.

2. Home Alone 2 x adidas Forum Low "Pigeon Lady"

Nad touto novou teniskou Adidas Forum se můžete usmívat. Je to pocta vánočnímu filmu z 90. let Kevin - Sám v New Yorku. Nejen k celému filmu, ale i k jedné konkrétní postavě: holubí paní. Kevin se s ní spřátelí v Central Parku. Tenisky připomínají film logem na jazyku a šedými tóny, které připomínají holuby. Datum vydání: 5. prosince.

3. Jacquemus x Air Humara "Pink Flash"

Spolupráce luxusní módní značky Jacquemus a Nike byla letos jednou z nejoblíbenějších. Nike Air Humara již byly vydány v bílé a hnědé barvě. Nyní jde spolupráce ještě dál a vydává tenisky v zářivě růžové barvě. Od přehlídky Valentino všichni víme, že muži ji prostě budou nosit. V šedé zimě je to skutečný symbol. Datum vydání: 9. prosince.

4. Bellahollic x Asics SportStyle EX89 "Cream"

Společnost Asics se pro tuto tenisku spojila s japonskou sportovní značkou Ballaholic. EX89 se zaměřuje na streetball, basketbal, který se nehraje na hřišti, ale v ulicích. Každá bota má na jazyku a patě jiné logo. To rozhodně činí basketbalové tenisky s vintage vzhledem výjimečnými. Bílá barva z ní dělá téměř klasickou bílou tenisku, která se rozhodně hodí ke každému oblečení. Datum vydání: 9. prosince.

5. adidas Bad Bunny x Forum Buckle Low "White"

V přehledu roku na Spotify byl rapper Bad Bunny označen za nejposlouchanějšího umělce na světě na této streamovací platformě. Portorikánec dosáhl s latinskou rapovou písní Me Porto Bonito na Spotify téměř jedné miliardy streamů. Megahvězda se nyní spojila s adidasem a společně navrhli jeho vlastní verzi nízkých bot Forum Buckle Low. Teniska je klasická a jednoduchá v béžové, bílé a světle modré barvě. Ale skutečnost, že je spoluvytvářela megahvězda Bad Bunny, způsobí, že po nich budou sneaker-heads nesmírně toužit. Datum vydání: 10. prosince.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best