Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Nike Air Force 1 Chili Pepper! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
23.11.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: PR / Getty Images

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek ve 47. týdnu

Ať už jde o Nike, New Balance nebo adidas: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Nike Air Force 1 "Chili Pepper"

Naprosto ikonické Air Force 1 od Nike slaví 40. výročí. Tuto příležitost samozřejmě oslavíme některými speciálními edicemi. Jednou z nich je Nike Air Force 1 "Chilli Pepper". Celá barevná škála vychází z chilli papričky - od jasně červené, jako je slupka, až po tlumenou béžovou, jako jsou semínka. Prošívání "Anniversary Edition" na jazyku ukazuje, že se jedná o výroční edici. Datum vydání: 21. listopadu.

2. Teddy Santis x New Balance 990v3 "White Blue"

Teddy Santis je v současnosti pravděpodobně nejpopulárnějším návrhářem tenisek. Tento šestatřicetiletý muž se proslavil jako zakladatel a ředitel známé módní a lifestylové značky Aimé Leon Dore. Díky různým mimořádně úspěšným spolupracím se společnost New Balance o Santisovi dozvěděla a nakonec ho jmenovala kreativním ředitelem značky New Balance "Made in USA". Jednou z tenisek z této série jsou nyní tenisky Teddy Santis x New Balance 990v3 "White Blue". Více než dokonalé tenisky pro každý den. Datum vydání: 23. listopadu.

3. A Ma Maniére x Air Jordan 4 „Violet Ore“

Streetwearová značka A Ma Maniére z Atlanty oblékla model Nike Air Jordan 4 do monochromatické a politické podoby. V barevném provedení "Violet Ore" se tenisky objevují ve fialovo-hnědé, velmi kvalitní kůži. Politické poselství je ukryto na stahovacích páskách, zadních patkách, které pomáhají obout boty: jsou zde vytištěny dvě věty "Nejde o boty" a "Jde o to, kam jdete". Toto prohlášení je skrytou výzvou, aby jeho nositelé šli k volbám a využili svůj hlas k politickému hlasování. Datum vydání: 23. listopadu.

4. adidas ZX22 "Kawasaki"

Řada ZX značky adidas vždy patřila k těm, které měly futuristické tvary. První tenisky ZX značky adidas se objevily v roce 1984 a byly inspirovány japonskou motocyklovou společností Kawaski. Model ZX22 opět navazuje na tuto inspiraci a vychází z koncepčního vozu Kawaski. Stříbrno-zeleno-černé barevné provedení jistě není každému po chuti, ale představuje kus historie značky adidas. Datum vydání: 24. listopadu.

5. Stone Island S0202 "Bordeaux"

Značka Stone Island je průkopníkem v oblasti materiálů, jejich kombinací a barev. To je patrné i u tenisky S020. Pro podzim a zimu 2022 vydala italská značka tenisky ve třech barevných provedeních. Bordeaux, kysele zelená a černá. Stone Island se při tvorbě tvaru inspiroval fotbalisty a britskou rockovou a grime hudební scénou. Výsledkem je technická, sportovní a zároveň elegantní teniska, která se hodí k džínům i kalhotám k obleku. Materiály sahají od nylonu ripstop a lesklé kůže až po semiš a gumu. Datum vydání: k dispozici nyní.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best