Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Stone Island x New Balance 574 Legacy "Green"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
14.02.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 7. týdnu

Ať už jde o Nike, New Balance nebo Stone Island: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Nike Air Force 1 Low "Valentine's Day"

Dnes je Valentýn a už léta je to nejen den pro páry, ale také speciální den tenisek! Společnost Nike letos uvádí na trh několik modelů. Vždy tam jsou: červená, růžová a bílá barva. Naším vrcholem letošní valentýnské kolekce je však model Air Force Low. Pokud se vám dostane do rukou, možná si zároveň pořídíte i skvělý valentýnský dárek... Datum vydání: 14. února.

2. Comme des Garçons x Converse Chuck 70 High "Quartz"

Converse a Comme des Garçons, to je téměř rodinná záležitost. Jejich polupráce se objevuje v pravidelných intervalech, v různých barevných provedeních a tento týden není o nic méně populární než všechny předchozí. Tentokrát je k dispozici deset různých párů a my bychom zde mohli představit všechny styly, protože všechny stojí za to. Naším nejzajímavějším modelem z aktuálního dropu jsou však boty Chuck 70 High v barevném provedení "Quartz". Datum vydání: 14. února.

3. adidas Gazelle 85 "Semi Court Green"

Vintage modely adidas jako Gazelle 85 se již nějakou dobu vracejí. Tento týden se na trh dostávají dvě barvy tenisek Gazelle 85: Semi Court Green a Orange Dusk (která by se dala popsat jako ostře oranžová). Obě naprosto trendy tenisky pro jaro 2023. Datum vydání: 14. února.

4. Stone Island x New Balance 574 Legacy "Green"

Tento týden tenisek by se také mohl jmenovat New Balance week. Vydávají se hned dva fantastické projekty a my upřímně řečeno nevíme, kde bychom měli zkusit štěstí jako první. Model Stone Island x New Balance 574 Legacy vzbuzuje touhu nejen svou elegantní barvou, ale nelze podceňovat ani spolupráci se Stone Island. Narazí zde na sebe sběratelé z velmi odlišných koutů světa. Olivově zelený styl s froté podšívkou je stylový, elegantní a přitom ne příliš extrovertní. Datum vydání: 16. února.

5. JJJJound x New Balance UK 991 "Grey"

A tento týden s teniskami končí naprostou peckou! Další tenisky JJJJound x New Balance jsou na světě! Tentokrát klasická silueta 991 v šedé barvě s hnědými detaily a béžovými a černými tkaničkami. Nejlepší je nastavit si budík a zkusit sehnat tenisku z několika různých přístrojů. Tenisky jsou velmi oblíbené a jejich hodnota poroste. Datum vydání: 17. února.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best