Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Nike x Comme des Garçons Terminator High! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
04.04.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 14. týdnu 

Ať už jde o Nike, Santoni nebo adidas: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Nike x Comme des Garçons Terminator High

Tato nová spolupráce vyzařuje skutečné vintage vibrace. Model Terminator High, který byl uveden na trh v roce 1985 jako speciální edice pro tým Georgetown Hoyas, byl jednou z signaturních bot Nike pro vysokoškolský basketbalový tým. Nyní Comme des Garçons siluetu této tenisky trochu aktualizoval. Speciální prvek: Na podpatcích je nápis "CDG" i "NIKE". Klasická teniska, která se hodí opravdu ke všemu a měla by se také poměrně rychle vyprodat. K dostání již nyní.

2. Santoni Sneak-Air "Rose"

Tyto nové tenisky od tradiční italské značky Santoni připomínají růžové pláže na Bahamách. Přímo se ponoříte do dlouho očekávaného letního pocitu. Místo klasických tenisek se Santoni v této nové kolekci zaměřuje na odvážný a sportovní vzhled. Model Sneak-Air připomíná klasické basketbalové tenisky s moderním nádechem. K dostání již nyní.

3. adidas Top 10 2000 "Dark Teal"

Od jedněch basketbalových tenisek k druhým. V 90. letech nosilo Top 10 2000 mnoho profesionálů. Vysoký dřík, který tehdy zajišťoval bezpečnou oporu a chránil kotníky, je dnes stylovou dominantou streetových tenisek. Hrubý design zůstává, účel se změnil. Basketbalové tenisky jsou však dnes stejně oblíbené jako v 90. letech. Datum vydání: 3. dubna.

4. LFC x Converse Run Star Hike Platform "Oat Milk"

I tato silueta tenisek je výjimečná: kultovní fotbalový klub Liverpool FC se spojil se společností Converse a navrhl model Run Star Hike. Detaily zajišťují, že bota je opravdovým hitem. Vzhled tenisky je inspirován vzory fanouškovských šál a na teniskách je zvěčněn i kultovní fanouškovský chorál "You'll Never Walk Alone": Béžový vnější materiál nese monogramový vzor písmen "YNWA". Datum vydání: 6. dubna.

5. Nike Dunk Low WMNS "Plum Eclipse"

A samozřejmě, aby byl týden tenisek kompletní, nesmí chybět Nike Dunk Low. Kompletní barevné provedení tohoto týdne je: Coconut Milk, Plum Eclipse, Earth. Mix tmavě fialové, hnědé a béžové. Zajímavý je však mix kůže: béžové části tenisky jsou vyrobeny ze semiše, zatímco tmavé části z texturované hladké kůže. Datum vydání: 8. dubna.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best