Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Porsche x Puma Retro Sneaker. Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
05.09.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 36. týdnu 

Ať už jde o New Balance, adidas nebo Asics: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Porsche x Puma Retro Sneaker

Porsche 911 je právě 60 let staré. U příležitosti tohoto výročí vydává Porsche společně s Pumou dvě různé tenisky. Jednu retro verzi a jednu verzi Heritage. Naším favoritem jsou jednoznačně retro tenisky. Její design vychází ze speciálního modelu Porsche 911 S2.5. Pokud jste stejnými fanoušky tenisek jako my, měli byste si co nejvíce pospíšit, protože model je limitován na 1 972 kusů podle roku narození speciálního modelu. Datum vydání: 5. září.

2. Nike Dunk Low "Washed Denim"

Dunk of the Week tohoto týdne je opět v jednodušším barevném provedení. Teniska Nike je vyrobena z bílé texturované kůže, Swoosh a další detaily jsou ze sepraného denimu. Botu vidíme v dokonalé kombinaci s džínami na ulici. Mix klasické bílé tenisky a vlastních detailů. Tento Dunk by se měl prodávat poměrně rychle. Datum vydání: 5. září.

3. Universal Works x Saucony Jazz NXT "Beige"

Britská značka pánské módy Universal Works se spojila s americkou značkou sportovní obuvi Saucony a vytvořila dokonalé spojení sportu a volného času. Model Jazz NXT v béžové barvě je celý vyroben ze semiše a také jeho barevné provedení zůstává jednoduché. Díky tomu je teniska ideálním každodenním společníkem na podzim 2023. Stylová a pohodlná, co jiného mohlo z této spolupráce vzejít? Datum vydání: 7. září.

4. Thisisneverthat x New Balance 550 "Dark Green"

Tato 550 od New Balance je na nejlepší cestě stát se naší nejoblíbenější teniskou pro nadcházející podzim. Zčásti za to může Thisisneverthat, módní značka ze Soulu, která se specializuje na streetové, svrchní a funkční oblečení. Teniska se dodává ve třech barevných provedeních: tmavě zelené, tmavě hnědé a fialové. Zelená verze je naším absolutním favoritem. Bez ohledu na to, jaké bude počasí v následujících měsících, s touto teniskou se na podzim prostě těšíme. Datum vydání: 7. září.

5. Nike Air Footscape Woven 'Cow'

Ani my si to nedokážeme vysvětlit... Nové Nike Air Footscape Woven v barevném provedení "Cow" jsou rozhodně nejzvláštnějším designem tenisek tohoto týdne. Ale nějak se na tenhle kravský puntíkatý vzor v kombinaci s tkanými detaily dokážeme naladit. Mohlo by to projít jako parádní kousek, že? Jistě, rozhodně je zde zapotřebí módní odvaha. Možná se s naším nadšením pro kravský potisk nějak ztotožníte? Datum vydání: 9. září.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best