Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Hugo HU-GO1ST! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
28.03.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 13. týdnu

Ať už jde o Converse, Hugo Boss nebo Pumu: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Hugo HU-GO1ST

Hugo se na jaře představuje s novými teniskami HU-GO1ST. Robustní podrážka, barevné detaily, šněrování turistické boty a vlivy trekingu mohou z boty udělat novou trendy obuv. HU-GO1ST je k dispozici nejen v bílé barvě s pro Huga typickou červenou, ale také ve čtyřech dalších barevných provedeních. K dostání již nyní.

2. Hennessy x Kim Jones HNY Low Sneaker

Spolupráce mezi Hennessy a Kimem Jonesem je v současné době žhavým tématem v módním a lihovinovém průmyslu. Výsledkem tohoto partnerství jsou nejen speciální edice koňaku, ale také limitovaná edice tenisek navržených přímo Kimem Jonesem. Exkluzivní boty jsou vyráběny ve vlastní továrně na boty LVMH v Itálii. Jsou vyrobeny výhradně z nubukové kůže koňakové barvy, která časem získá ušlechtilou patinu. Tvar tenisky a podrážky připomíná zahnutý tvar láhve Hennessy X.O a je navíc inspirován dřívějšími basketbalovými botami. Také balení tenisek je vysoce exkluzivní: boty se dodávají jednotlivě zabalené v prachových sáčcích v dubové krabici. K dostání již nyní.

3. Stüssy x Converse Chuck 70 "Fossil"

Muži nosící perly už nejsou žádnou novinkou. Poté, co je na krku nosili Harry Styles, A$AP Rocky a Timothée Chalamet, dobyl tento jemný šperk pánskou módu. Díky nové spolupráci Stüssy a Converse se nyní perly dají nosit i na teniskách. Jednoduché tenisky Chuck 70s vyrobené z konopného svršku mají na vnitřní straně pro Stüssy typický dvojitý emblém ve tvaru písmene S. Zvláštnost: Je posázený perlami. Tím se z jednoduchých Chucků stávají vzrušující tenisky s třpytivými detaily. Datum vydání: 30. března.

4. Staple x Puma Slipstream "White"

Tato nová teniska Staple x Puma má překvapivé rysy. Zatímco silueta je pro Pumu velmi klasická, klikatý motiv je poněkud netypický. Za to může spolupráce s Jeffem Staplem. Jméno více než známé všem sneakerheads. Tento streetwearový návrhář má na svědomí několik populárních a dnes již velmi vzácných tenisek. Nové Staple Slipstream nastavují sportovní akcenty se žlutými detaily. Datum vydání: 31. března.

5. Rhuigi x Puma Suede "B-boy"

Další tenisky Rhuigi! Rhuigi Villaseñor je majitelem módní značky Rhude a kreativním ředitelem společnosti Bally. Nyní dává modelu Puma Suede novou podobu, a to v příjemném a velmi pohledném barevném provedení American Beauty. Design tenisek z 80. let je inspirován breakdanceovou scénou. Co zatím nikdo pořádně neví: co znamenají číslice "19" a "91" na podpatcích - pravděpodobně rok. Datum vydání: 1. dubna.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best