Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Air Jordan 1 Retro High OG "Lucky Green"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
11.04.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 15. týdnu 

Ať už jde o Nike, Air Jordan oder Scarosso: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Allbirds The Riser "Natural White"

Společnost Allbirds se před lety rozhodla způsobit revoluci na trhu s teniskami - a úspěšně. Kombinace extrémního pohodlí a udržitelných materiálů je žádanější než kdykoli předtím. Nyní značka uvedla na trh své první tenisky s retro vzhledem. Model se jmenuje Riser a okamžitě se stal naší oblíbenou letní obuví. Lehké, vzdušné a z ekologických materiálů - to je vše, co je potřeba, že? K dostání jsou nyní.

2. Scarosso Hans "White"

O trendu úzkých siluet tenisek jsme vás již informovali. To, co umí adidas Samba, Gazelle a spol., umí Scarosso Hans přinejmenším stejně dobře. Vlastně ještě lépe, protože tuto tenisku vyrobili zkušení řemeslníci v Itálii. Jemná telecí kůže se spojuje s robustním semišem. Špetka luxusu, hotový luxus pro nohy. V souladu s letním trendem: 70. léta. K dostání nyní.

3. Nike Air Humara "Midnight Navy"

Tato teniska je jako jízda do kopce a z kopce. Přinejmenším je vhodná pro obojí. Model Air Humara, inspirovaný obuví pro trailový běh, je dokonalou teniskou, která z každodenního oblečení udělá sportovní záležitost a dokáže naplno rozvinout svůj potenciál na polních cestách. Dokonalá kombinace výkonu a volného času. Rezervujeme si příští víkend na horách a Humara je naše 1+. Datum vydání: 11. dubna.

4. Undercover x Nike Moc Flow "Ale Brown"

Málokdy se objeví zcela nový tvar tenisek. Moc Flow od Nike ve spolupráci s Undercover je právě takovou botou. Návrhář značky Undercover Jun Takahashi jednoduše přehodnotil siluetu tenisek. Výsledkem je jednoduchý styl boty. Svršek je vyroben z kvalitní kůže, podrážka je pohodlná a pružná. Styl a funkčnost, to je to, čím byla značka Undercover vždy známá. Datum vydání: 12. dubna.

5. Air Jordan 1 Retro High OG "Lucky Green"

Den svatého Patrika je sice za námi, ale nové Air Jordan 1 Retro High OG v barvě "Lucky Green" přitahují pozornost i mimo něj. Ikonický design tenisek se spojuje se zeleným čtyřlístkem. Tato teniska je klasika, která by neměla chybět v žádném botníku. Zejména odvážná zelená barva se v posledních letech zařadila mezi nejoblíbenější barvy ve světě módy. Zcela bez svátků a zelených přehlídek. Datum vydání: 15. dubna.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best