Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Humanrace x adidas NMD_S1 "Brown"! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
24.01.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images/PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek ve 4. týdnu

Ať už jde o Converse, adidas nebo New Balance: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. A-COLD-WALL x Converse Geo Forma Boot "Lily White"

Boty A-COLD-WALL x Converse Geo Forma Boot byste si mohli snadno splést s teniskami, které by se daly nosit na Měsíci. A to je přesně to, co je dělá tak přitažlivým: futuristický design. Spolupráce mezi vlastní značkou Samuela Rosse a Converse přináší boty, se kterými můžete vzdorovat jakémukoli jarnímu počasí. Skulpturální podrážka a technický svršek zajišťují, že vlhkost zůstane tam, kam patří: mimo botu. Datum vydání: 23. ledna.

2. Air Jordan 2 Retro "Muslin"

Hledáte hype tenisky, které můžete nosit k džínům nebo chinos kalhotám? Nové Air Jordan 2 Retro v barvě "Muslin" jsou právě takovou botou. Kombinace materiálů z vysoce kvalitní bílé kůže a světle hnědé umělé kůže Iguana vytváří téměř elegantní vzhled. Nenápadný perforovaný vzor tomu také přispěl. Air Jordan 2 Retro rozhodně neztrácí svůj status ikony mezi teniskami. Datum vydání: 26. ledna.

3. ekn Kamthala

Tohle si nenechte ujít, výrobci tenisek! Nové tenisky ekn Kamthala jsou skutečnou revolucí ve světě módy a tenisek. Mozkem této výrazné tenisky je Rokaiya Ahmed Purna, mladý začínající módní návrhář z Bangladéše. Nápis na teniskách: Designed in Bangladesh. Vyrobeno v Evropě. Sportovní tenisky mají upozornit na nešvary v módním průmyslu, na nehumánní výrobní postupy. Ekn obrací karty. Móda se zpravidla navrhuje v Evropě a poté se vyrábí za nepříznivých podmínek v Bangladéši. Rokaiya Ahmed Purna však dokazuje, že i v Bangladéši existují návrháři, kteří dokážou mnohem víc než rychlou módu a kladou důraz na kvalitní a poctivě vyrobenou módu.

4. Humanrace x adidas NMD_S1 "Brown"

Dlouho nebylo jasné, že tenisky od adidasu a Pharrella Williamse vyjdou tento týden. Je však zřejmé, že tato lifestylově orientovaná úprava modelu NMD S1 je výrazně méně technická než její předchůdci. Teniska je celá z plátna, má přírodní svršek a detaily v královské modři. Dotváří je výrazný a ikonický nápis "Humanrace", který se táhne přes polovinu tenisky. Datum vydání: 27. ledna.

5. Bricks & Wood x New Balance 9060 "Angora"

Rozhodně jedny z našich nejoblíbenějších tenisek týdne: model 9060 v barevném provedení "Angora" z druhé spolupráce mezi Bricks & Wood a New Balance. Tenisky prostě vypadají zatraceně cool, a to hlavně díky téměř šílené kombinaci materiálů. Šedá síťovina se střídá se semišem v smetanové barvě a podrážkou z různých vrstev. Zvláštní pozornost přitahují tkaničky z nadýchané fleecové látky. Toto vydání by si nikdo neměl nechat ujít. Datum vydání: 30. ledna.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best