Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází New Balance WRPD Runner "Sea Salt". Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
15.08.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 33. týdnu

Ať už jde o New Balance, adidas nebo NIke: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Vans Surf x Mikey February UltraRange Neo VR3

Sporty jako basketbal, skating a tenis měly vždy velký vliv na tenisky. Mikey February je surfař. Společně se značkou Vans navrhl kompletní kolekci, která zdaleka přesahuje rámec obuvi. Zaměřuje se na udržitelnost. A ta je vepsána i do modelu UltraRange Neo VR3. Regenerovaná kůže se tu spojuje s biodiverzitou, recyklací a biologickou pěnou. Tenisky pro dobré svědomí. K dostání již nyní.

2. OTTO958 x Asics Gel-FLEXKEE "Hunter Green"

Vzpomínáte si na sálové tenisky, které jste nosili v tělocvičně? A nevypadaly náhodou strašně podobně jako nové tenisky Gel-FLEXKEE od OTT958 x Asics? Okamžitě jsme se poznali. Asics se pro tento zdánlivě vintage model spojil s bulharským designérem Kiko Kostadinovem z Londýna a losangeleskou uměleckou galerií Morán Morán. Oba stojí za společným podnikem OTTO958. Písmeno "O" u OTTO958 je obzvlášť nápadné. Tvoří totiž zalomený jazyk této tenisky. Datum vydání: 15. srpna.

3. Nike Dunk Low "Clear Jade"

Tento týden vydala společnost Nike další model Dunk Low. Tentokrát nám barevné provedení připomíná tyrkysovou vodu, pláže na dovolené a křišťálově čistá horská jezera. Můžete ji však vnímat také jako interpretaci Tiffany. Ať tak či onak, pro nás je tento Dunk posledním tipem na léto a prázdniny. Než se zásobíme podzimním vzhledem a teniskami, přichází na řadu Dunk "Clear Jade". Datum vydání: 15. srpna.

4. New Balance WRPD Runner "Sea Salt"

Tento týden je rozhodně týdnem New Balance! Americká značka tenisek vydává zcela novou, dosud nevídanou siluetu tenisek - WRPD Runner. První barevné provedení bude "Sea Salt". Bílá se v ní pojí se světle béžovou a tmavě modrou. Zvláštností je: Podrážka tenisky pro každodenní nošení je vybavena legendární technologií New Balance Fuel Cell. To znamená, že WRPD Runner je nejen vizuálně působivá, ale má i skryté vnitřní hodnoty. Těžko může být pohodlnější. Tuto zbrusu novou tenisku považujeme za budoucí klasiku a možná další trendovou tenisku od New Balance. V následujících měsících očekáváme další barevné varianty - jsme připraveni! Datum vydání: 16. srpna.

5. The Simpsons x adidas Stan Smith "Homer Simpson"

Absolutním vrcholem a sběratelským kouskem budou boty adidas Stan Smith "Homer Simpson". Každý zná meme, ve kterém Homer Simpson pomalu mizí pozpátku v živém plotě. Přesně tím se nyní adidas inspiroval u tohoto modelu Stan Smith. I když z obrázku výše můžete jen hádat, právě tento meme je vidět na patě tenisky. Živý plot je zastoupen fleecem. Tento Stan Smith pravděpodobně vyvolá úsměv mnoha lidí - a už to samo o sobě je důvodem ke koupi. Datum vydání: 18. srpna.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best