Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází J Balvin x Air Jordan 3 "Medellín Sunset". Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
19.09.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 38. týdnu 

Ať už jde Nike, Asics nebo Puma: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Nike Air Max Plus "Violet Dust"

Boty Air Max Plus od společnosti Nike jsou malým statementem, zejména v barevném provedení "Violet Dust". Díky technologii Air Max v podrážce nabízí vynikající tlumení nárazů a pohodlí. Pokud jste připraveni vyniknout, tato energická teniska je více než ideální. Teniska se zároveň trefuje do trendu Y2k. Model Air Max Plus se poprvé objevil v roce 1998 a na začátku roku 2000 byl skutečným hitem. Díky fialovému barevnému gradientu zapadá do dnešního ducha doby. Datum vydání: 18. září.

2. Paris Saint-Germain x Air Jordan 6 Retro Low "Iron Grey"

Paris Saint-Germain x Air Jordan 6 Retro Low je výsledkem spolupráce francouzského fotbalového klubu a značky Jordan. Má dvoubarevný nubukový svršek v černé a šedé barvě s infračervenými akcenty na znaku Jumpman, tkaničkách a štítku na patě. Místo loga Nike Air je na zadní straně medailon PSG x Jordan. Na patě je hybridní logo s nápisem "Paname" na kotníku, které zdůrazňuje pařížský vliv. Pokud vám nevadí poněkud robustnější tenisky nebo jste fanoušky PSG, měli byste si je pořídit. Datum vydání: 20. září.

3. Noah x Puma Pro Star "White and Green"

Puma a Noah pokračují ve spolupráci. Po vydání tří variant modelu Made in Japan Clyde na začátku roku je nyní na pořadu dne model Puma Pro Star, který se opět zaměřuje na minimalistický vzhled ve vintage stylu. Teniska má bílý kožený svršek s dvojitým prošíváním a tmavě zelenými akcenty, připomínajícími froté podšívku. Mezi další detaily patří perforované Puma formstrips, vyražený nápis Noah na patě a dvojitá loga značky na jazyku a stélce. Datum vydání: 23. září.

4. Asics SportStyle GEL-NYC "Birch Pure Silver"

Stříbrný trend pokračuje. V posledních týdnech jsme vám již představili několik stříbrných tenisek. Nyní jsou na pořadu dne další trendy tenisky Asics SportStyle Gel-NYC. Metalickému vzhledu se letos na podzim prostě nevyhnete, ale proč byste měli? Zejména v kombinaci se zelenou barvou jsou performance tenisky skvělým každodenním společníkem, který se skutečně dokáže přizpůsobit velmi mnoha různým outfitům. Letos rozhodně dáváme šanci stříbrné barvě. Datum vydání: 23. září.

5. J Balvin x Air Jordan 3 "Medellín Sunset"

Kolumbijský reggaetonový umělec J Balvin a společnost Jordan Brand vytvořili tyto tenisky společně. Zvláštností je jistě barevné provedení. Kromě poměrně jednoduché béžové barvy jsou jednotlivé detaily na mezipodešvi a patě v barevném gradientu připomínajícím západ slunce. Podle Balvina mu tyto barvy připomínají západ slunce v Medellínu. Na zadních záložkách boty je na levé straně logo Nike a na pravé straně podpis J Balvina s nejasným smajlíkem. Datum vydání: 23. září.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best