Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází La Martina Field 85 Sneaker. Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
08.08.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 32. týdnu 

Ať už jde o Asics, La Martina nebo Palladium: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. La Martina Field 85

Argentinská značka La Martina je v pólovém sportu silou, se kterou se musí počítat. Kromě ikonických polokošil nyní představila i kolekci tenisek. Model La Martina Field 85 je inspirován basketbalovými teniskami z 80. let a kombinuje moderní rostlinnou alternativou kůže s vintage vzhledem. Tato teniska je v současné době k dispozici ve třech různých barevných provedeních a mohla by se stát absolutní klasikou. Tuto tenisku lze rozhodně kombinovat se všemi outfity, které si dokážeme představit. K dostání již nyní.

2. Skechers x Snoop Dogg Stamina - Snoop 91

Jestli to není opravdu parádní spolupráce! Skechers uvedl na trh kolekci tenisek společně se Snoop Doggem. Jednou z nich jsou streetové tenisky Stamina Snoop 91, které jsou zjevně inspirovány outdoorovou obuví. S touto teniskou budete připraveni na každou situaci, zejména na cestě do podzimního období. Stamina je ve skutečnosti model značky Skechers z roku 2004. Snoop tuto botu vytáhl z archivu, protože vyšla ve stejném roce, kdy se jeho deska R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece stala platinovou. K dostání již nyní.

3. Billie Eilish x Nike Air Alpha 88 "White Black"

Nike opět spolupracuje s Billie Eilish. To, co dříve byly návrhy v přírodních tónech, se zapínáním na suchý zip nebo patchworkem, dostalo nyní klasičtější vzhled. Model Alpha 88 v bílo-černé barvě má výraznou zapínací přezku a je k dostání v černé i červené barvě. Tyto barevné kombinace jsou u Nike jednoznačně perspektivnější. Teď už jen zbývá čekat, jestli spolupráce díky tomuto modelu konečně dosáhne nějakého úspěchu. Datum vydání: 08. srpna.

4. Palladium Pallashock Organic 2 "City Blue"

Ikonické sneakery z 90. let dostávají nový look. Pallashock Organic 2 od společnosti Palladium dostává udržitelnější podobu. Plátěné tenisky jsou na léto stejně ideální. U této výrazné tenisky je podšívka vyrobena z recyklovaného materiálu, podrážka z recyklované gumy a svršek z plátna z organické bavlny. Podle nás je to skvělé a tento design si už dávno zaslouží vzkříšení trendu! K dostání již nyní.

5. Asphaltgold x Asics EX89 "Impromptu"

Před pěti lety Asics a tento internetový obchod s teniskami zahájily první společnou spolupráci. Nyní přichází druhý zásah: inspirován modelem GEL Extreme z 80. let (další basketbalovou siluetou) vznikl model EX89 "Impromptu". Barevné provedení je naprosto skvělé: krémová, šedá a růžová se setkávají a dělají z této tenisky našeho barevného favorita týdne. S tímto designem jsou všechny dveře pro stylové kombinace otevřené a my se nemůžeme dočkat, až ji zakomponujeme do našich letních outfitů. Datum vydání: 12. srpna.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best