Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Area Patchwork Sneaker od Axel Arigato.Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
12.09.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 37. týdnu 

Ať už jde Asics, Kenzo nebo Axel Arigato: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Axel Arigato Area Patchwork "Grey White"

Není to tak dávno, co značka tenisek Axel Arigato představila siluetu Area. A jak víme od Nike a spol. v určitou chvíli se objeví i dekonstruovaná verze úspěšných tenisek. Model Area Patchwork je právě takový. Vychází z tenisky Area, ale vypadá, jako by byla bota rozebrána na jednotlivé části a znovu ručně složena. Líbí se nám tento experimentální přístup, kterého si na ulici všimnete možná až na druhý pohled. K dostání již nyní.

2. Kenzo Pace "Silver"

Společnost Kenzo představila zcela nové tenisky. Tenisky Pace jsou dílem Nigōa. Ten je legendou streetového stylu, DJem a také hlavním designérem značky Kenzo. Je samozřejmé, že výsledkem musí být geniální teniska. Pace vyniká sportovní siluetou a kombinuje výkon se stylem. Barevné provedení "Silver" připomíná klasické běžecké boty a má modré detaily. Model Pace se však dodává ve čtyřech dalších barvách, včetně tyrkysové a růžové. K dostání je již nyní.

3. Air Jordan 4 Retro GS "Cacao Wow"

Ať už jste spíš příznivci léta, nebo podzimu, nelze popřít, že Air Jordan 4 Retro GS v barevném provedení "Cacao Wow" jsou podzimní tenisky. Design boty je založen na různých materiálech v kombinaci s různými barvami. Kůže se střetává se síťovinou a textilem. Khaki je kombinována s tmavě hnědou a zelené detaily trochu rozbíjejí zemité tóny. S touto teniskou můžeme směle vykročit do podzimu. Datum vydání: 12. září.

4. Undefeated x Converse Weapon "Chive"

Je přirozené, že Undefeated jako prémiový butik a značka streetwearové obuvi spolupracuje se společností Converse. Výsledkem této spolupráce jsou dvě high-top tenisky. Naším favoritem je barevné provedení "Chive". Samozřejmě za to může i název, protože Chive je anglicky a znamená pažitka. Takže Converse Weapon přichází v pažitkově zelené barvě. Nám se líbí! Jako vysoká teniska je model Weapon ideální pro nadcházející podzim. Datum vydání: 14. září.

5. Asics Gel Kayano Legacy "Pure Silver"

Stanou se stříbrné boty dalším trendem? To se teprve uvidí. Nicméně díky značce Kenzo a nyní i Asics je tento týden tenisek ve znamení lesklé stříbrné. Model Gel Kayano Legacy je inspirován různými styly GEL Kayano z 30leté historie této řady. Svršek má mnoho různých vrstev a materiálů. Stříbrná barva Pure Silver působí high-tech dojmem a poskytuje futuristický design. Výkonnostně lze tuto tenisku kombinovat minimálně stejně dobře jako s džínami. Datum vydání: 15. září.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best