Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Tiffany & Co x Nike Air Force 1! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
07.03.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 10. týdnu

Ať už jde o Nike nebo New Balance: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Tiffany & Co x Nike Air Force 1

Možná se dokonce jedná o tenisky roku. Když Tiffany and Co. a Nike oznámily novou spolupráci, celý Instagram se rázem změnil na tyrkysově černý. Všichni o ní mluvili. Tento týden se konečně dočkáme vydání. O designérském týmu Air Force 1 se říkalo, že mu chybí kreativita. Nike a Tiffany a spol. se s touto kritikou musí vypořádat. Přesto tato teniska ochromí servery. Zájem o tuto spolupráci bude obrovský a většina zájemců pravděpodobně odejde s prázdnou. Ale těm šťastlivcům, kterým se pár dostane do rukou, to za to bude stát. Teniska (která normálně přijde na zhruba 400 eur) snadno zvýší svou hodnotu na pětinásobek. Datum vydání: 7. března.

Ani týden bez dunků. Tak to má být. Tento týden už je na poličce s obuví jaro. Vychází model Nike Dunk Low v barevném provedení Citron Pulse. Žlutou letos uvidíte na mnoha nárožích. Tato trendy barva vyzařuje jarní atmosféru, snadno se kombinuje a je naprosto unisexová. Proč nevyužít šanci a nenahradit nudné bílé tenisky malým slunečným statementem? Datum vydání: 07. března.

3. Air Jordan 2 Low "UNC to Chicago"

Tato basketbalová teniska má svůj původ v polovině 80. let. Poprvé se stalo, že tenisky Jordan neměly svou cílovou skupinu pouze na basketbalovém hřišti, ale byly vhodné i do ulic. Klíčovým slovem byla již tehdy pouliční oblíbenost. U nás se tenisky staly stále populárnějšími až díky různým kolaboracím, mimo jiné s Off-White. Mezitím je Nike Air Jordan 2 Retro Low ideální teniskou pro každodenní nošení - s mnohem větší street-credibility než court-credibility. Datum vydání: 08. března.

4. Staple x Puma Slipstream "Radiant Yellow"

Puma je na dobré cestě udělat z tenisky Slipstream velkou vlajkovou loď a trendovou tenisku. Po spolupráci s MCM a Ami Paris se klasická teniska dostává stále více do centra pozornosti. Nyní přichází řada na nový model Staple x Puma Slipstream. Jeff Staple je proslulý streetwearový návrhář. Je známý díky modelu NYC Pigeon Dunk - jedné z nejdražších tenisek na StockX. Model Slipstream se na internetu objeví jak ve žlutém, tak v celočerném barevném provedení. Datum vydání: 10. března.

5. Patta x Converse One Star Pro "Four-Leaf Clover"

Tyto boty Converse One Star Pro jsou opravdu výjimečné. Nejenže byly navrženy ve spolupráci se slavnou streetwearovou značkou Patta, ale i samotný design je neobyčejný. Semišová kůže je téměř nadýchaná. Kolem boty je nápis "4 Leaf Clover" a v ikonické hvězdě Converse je vyšitý čtyřlístek. Teniska pro lidi, které rychle omrzí obyčejné tenisky. Datum vydání: 10. března.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best