Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Sky High Farm Workwear x Converse Chuck 70 "University Blue"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
23.05.2023
Text: MARIO MIRSCHBERGER
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 21. týdnu 

Ať už jde o Nike, Converse oder adidas: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Nike Air Force 1 Low "50 Years of Hip-Hop"

Letos si připomínáme 50. výročí vzniku hip hopu. Na jeho počest vytvořila společnost Nike model Air Force 1 Low se speciálním designem. Bílá teniska má Swoosh i Backtab v looku černého laku. Logo Nike na jazyku bylo pro tento účel speciálně upraveno a na tkaničkách visí zlatý mikrofon. V prodeji od 22. května.

2. Sky High Farm Workwear x Converse Chuck 70 "University Blue"

Umělec Dan Colen založil neziskovou farmu Sky High Farm o rozloze 30 akrů, která věnuje veškerou vypěstovanou zeleninu a proteinové produkty potřebným. Model Chuck 70 byl vyvinut ve spolupráci se značkou Sky High Farm Workwear, která se věnuje výhradně podpoře nositele svého jména. Tato spolupráce posiluje charitativní závazek farmy rozšiřovat přístup ke zdravým, lokálně pěstovaným potravinám a investovat do podpory potravinové nezávislosti. Chuck je modrý a na jedné straně má logo Strawberry Moon a na druhé straně upravené logo Converse s doplňkovým nápisem: "Feed your neighbor" a "Love your neighbor". V prodeji od 25. května.

3. Puma MB.02 "Whispers"

S modelem MB.02 uvádí Puma na trh klasickou basketbalovou obuv v nové barvě "Whispers". V závislosti na barvě design modelu MB.02 nápadně připomíná plameny, které botě dodávají určitou dynamiku. Tenisku lze používat jako basketbalovou obuv na hřišti, nebo zcela pohodlně i v běžném životě. Jednoduché barevné provedení ponechává všechny možnosti kombinací otevřené. V prodeji od 26. května.

4. Nike Zoom Vomero 5 "Timeless"

Tato teniska je naprostým vrcholem. Nike Zoom Vomero 5 je kombinací klasické tenisky Vomero a prvků modelu Dunk Low. Černé detaily pocházejí z designu Dunk a jsou na botě prošité pouze na některých místech. Tyto švy můžete dokonce rozepnout a získat tak obyčejné Vomero. Design je zvláštní, ale naprosto stylový. Také štítek na jazyku je kombinací obou designů tenisek. V prodeji od 27. května.

5. YNuK x adidas Adimatic "Dark Green"

Tyto boty adidas jsou první reedicí střední verze modelu Adimatic a pocházejí ze skate archivu značky adidas. Byly inspirovány kulturními stálicemi počátku roku 2000 - od umění přes módu až po metalové kapely. Svěží bílé tkaničky dodávají výrazný kontrast, což je další poklona stylu minulých desetiletí. Speciální grafika pochází z kreativní mysli portugalského umělce Crudeho. V prodeji od 24. května.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best