Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: Nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: Nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází FRGMT x Converse Weapon "Sport Royal"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
09.05.2023
Text: MARIO MIRSCHBERGER
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 19. týdnu

Ať už jde o Nike, Converse nebo Calvin Klein:  všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Porsche Design 3D MTRX Sneaker "White"

Tenisky, které vypadají jako z budoucnosti. V případě tenisky 3D MTRX se společnost Porsche Design vyřádila a přinesla vše, co je nové, high-tech a futuristické. Podrážka tenisky pochází z 3D tiskárny a slibuje extrémně dobré odpružení. Materiál svršku je směsí kožených detailů a uhlíkových vláken. Extrémně lehké, stylové a pro vysoký výkon. K dostání již nyní.

2. Calvin Klein Canvas Sneaker "Pride"

Červen je za dveřmi a s ním i Pride Month. Calvin Klein při této příležitosti přichází se speciální kolekcí. Jedním z prvních kousků jsou plátěné tenisky. Ne v celoplošném duhovém provedení, ale jednoduché, nenápadné, pouze s upraveným logem CK s nápisem: "This is Love". Plátěná teniska je jako stvořená pro teplé letní dny a zároveň podporuje komunitu LGBTQIA+. K dostání již nyní.

3. Nike Dunk Low "Celtics"

A opět neuplyne týden, aby se neobjevil nový dunk. Stalo se vlastně zvykem, že Nike dunky vycházejí v různých barevných provedeních, pojmenovaných a inspirovaných různými basketbalovými týmy z USA. Tentokrát Nike věnuje zeleno-bílo-černé barevné provedení týmu Boston Celtics. Docela stylové a naprosto nositelné v každodenním životě. Datum vydání: dnes 09. května.

4. Nike Air Ship SP "Diffused Blue" - Every Game

Tato speciální teniska je inspirována modelem Air Jordan z roku 1985, který nosil sám Michael Jordan. Barva a design byly vytvořeny společně s profesionálním jezdcem BMX Nigelem Sylvesterem. Bílá prémiová kůže se setkává s modrými semišovými akcenty. Jako malou pozornost přidala společnost Nike na zadní stranu paty nápis "Bike Air" namísto "Nike Air". Datum vydání: 10. května.

5. FRGMT x Converse Weapon "Sport Royal"

Spolupráce mezi společnostmi Converse a FRGMT přechází do dalšího kola. Návrhy multidisciplinárního umělce Hiroshiho Fujiwary jsou známé svým minimalismem. Tentokrát byla použita silueta tenisky Converse Weapon a opatřena jednoduchým blokovým barevným provedením. Teniska připomíná klasické basketbalové tenisky z počátků slávy na hřištích. Datum vydání: 11. května.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best