Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Jarritos x Nike SB Dunk Low "Phantom"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
02.05.2023
Text: MARIO MIRSCHBERGER
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 18. týdnu

Ať už jde o Nike, Asics oder adidas:: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Hal Studios x Asics Gel-1130 "Forest"

Společnosti Asics a Hal Studios se spojily, aby vytvořily tuto vysoce kvalitní a sportovní tenisku pro každodenní nošení. Barevné provedení "Forest" je zde hlavním motivem: teniska využívá mnoho různých zemitých a přírodních tónů. Pozoruhodný a poměrně hodnotný je však i mix materiálů. Kromě síťoviny je použit vláknitý semiš a hladká kůže. Logo Hal Studios je vidět i na zadní straně boty a oranžové polstrování poskytuje barevný akcent. K dostání již nyní.

2. adidas Rivalry Low "Dark Green"

Adidas Rivalry Low jsou klasické basketbalové tenisky z 80. let. Vintage silueta už nemůže být aktuálnější. V základních barvách, bílé se zelenými pruhy, teniska dokonale zapadá do řady každodenních modelů. Přizpůsobí se každému oblečení a stane se pohodlným každodenním společníkem. Tuto restockovou nabídku byste si tedy rozhodně neměli nechat ujít. Datum vydání: 01. května, tedy již v prodeji.

3. Air Jordan 1 Mid "Aquatone"

Barevných provedení modelu Air Jordan 1 Mid není nikdy dost. Nyní, právě včas na hezčí počasí a první prázdninové plány, se objevuje v kombinaci vodní modré a nebeské zlaté. Nám toto barevné provedení připomíná rozlehlý pohled na moře. Trochu křiklavější než standardní barvy, ale zejména když svítí slunce, mohou být barevné pruhy o něco výraznější. Datum vydání: 02. května.

4. Youth of Paris x adidas Campus 80s "Crystal White"

Inspirací pro tyto ostré boty adidas Campus 80s byla pařížská mládež. Díky použitému vzhledu a neonovým akcentům je struktura tenisek jedinečná a vzrušující. Spolupráce s pařížskou značkou není novinkou, tato teniska již dříve vyšla v jiné barvě a DIY vzhled boty byl velmi dobře přijat. Nyní se spolupráce s Youth of Paris dostává do dalšího kola. Datum vydání: 02. května.

5. Jarritos x Nike SB Dunk Low "Phantom"

Absolutním vrcholem týdne je vydání modelu Jarritos x Nike SB Dunk Low. Tato neobvyklá spolupráce kombinuje limonádu a tenisky. Jarritos je mexická limonáda, jejíž historie sahá až do 50. let. Pokud předpokládáme, že tato "potravinová" spolupráce je stejně hypeovaná jako ta mezi Nike a Ben & Jerry's, pak by tato teniska měla jít naprosto na dračku. Tenisky mají skrytou zajímavost: svršek připomínající plátno lze odepnout a odhalit pod ním další oranžovou vrstvu. Ale: Jakmile se sundá, není cesty zpět. Datum vydání: 06. května.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best