Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází K-Swiss Slammklub CC! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
04.07.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 27. týdnu 

Ať už jde o Nike, K-Swiss nebo adidas: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Skechers Slip-ins Ultra Flex 3.0 New Arc

Nikdo z nás nemládne, to je bohužel smutná pravda. A pokud jsme k sobě zcela upřímní, zavazování bot se pro nás stalo činností vykonávanou v sedě. Skechers nám s novou kolekcí Slip-In dává opět kousek mládí. Tyto tenisky se snadno nazouvají vestoje, aniž byste se museli ohýbat, a nepotřebujete k tomu ani ruce. Pohodovější už to být nemůže. Model Ultra Flex 3.0 New Arc je naším absolutním favoritem. Jednoduché, elegantní a pravděpodobně nejpraktičtější tenisky na vaší poličce s botami! K dostání nyní.

2. K-Swiss Slammklub CC

Právě startuje jeden z velkých grandslamových turnajů: Wimbledon. Kultovní tenisová značka K-Swiss toho využívá k vydání tenisek Slammklub CC. Zkratka CC znamená "Carefully & Counciously" (pečlivě a s rozvahou). Při výrobě tenisky ve vintage vzhledu se dbá na ochranu planety a používají se recyklované materiály. Slammklub CC je klasická bílá teniska, která hraje drobnými barevnými detaily. Zatímco tenis se v současné době stává opět trendovým sportem, tento typ tenisek dosud nikdy nebyl trendy. K dostání již nyní.

3. adidas Copa Premiere "Grey One"

Když vidíme nové adidas Copa Premiere, doslova slyšíme skřípění tenisky na podlaze tělocvičny ve sportovní třídě. Trend vintage tenisek zde získává nový význam. Zatímco adidas Samba se z módní tenisky stala mainstreamovou, teniska Copa Premiere by mohla být jejím nástupcem. I když je bota ve skutečnosti určena na skejtování, její design na nás rozhodně dýchá vintage fotbalovými vibracemi. Mistrovství světa ve fotbale žen začíná 20. července - perfektně se hodí. K dostání již nyní. 

4. Nike Dunk Low Premium "Light Orewood Brown"

Dunk tohoto týdne není příliš pestrobarevný. Ale právě proto je to vítaná změna. Barevné provedení Light Orewood Brown je jednoduché, jednobarevné a bez zbytečného rozruchu. Tento Nike Dunk je ideální letní teniskou, která se navíc dodává v prémiovém provedení. Materiály jsou vysoce kvalitní a kůže vyniká nad standardní kůži modelu Dunk. Datum vydání: 5. července.

5. Ciele x Salomon Aero Glide "Emerald"

Sport k létu prostě patří. Pro tuto geniální běžeckou tenisku spojily své síly dvě absolutní špičky ze světa sportu: Salomon a Ciele Athletics. Výsledkem je extrémně dobře odpružená běžecká obuv, která se vizuálně odlišuje od standardních bot. S touto teniskou budete běhat naplno a téměř to nepocítíte. Díky barevnému a letnímu designu je však teniska naprosto vhodná i pro každodenní použití a je multifunkční. Datum vydání: 6. července.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best