Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází GANNI x New Balance 1906R "Blazing Yellow". Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
22.08.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 34. týdnu 

Ať už jde o New Balance, Giorgio Armani nebo Nike: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Giorgio Armani Velvet Sneaker "Navy"

Když Giorgio Armani navrhne tenisky, můžete očekávat, že to budou tenisky nejvyšší úrovně. A přesně takový je i tento nový model z aktuální podzimně-zimní kolekce. Sportovní silueta tenisky se setkává s ušlechtilým sametem v typické Armaniho tmavě modré barvě. Uvidíme se s touto teniskou a odpovídajícím sametovým sakem na příští večerní akci s odpovídajícím dress codem. Za takové tenisky se platí, ale právě proto se nosí jen při zvláštních příležitostech. K dostání již nyní.

2. GANNI x New Balance 1906R "Blazing Yellow"

Tyto tenisky New Balance jsme si mohli poprvé prohlédnout už na kodaňském fashion weeku. Druhá spolupráce mezi NB a GANNI se prošla po molu GANNI. Poutavá barevná varianta "Blazing Yellow" by nám měla dát nahlédnout i do nové trendové barvy. Tím však tato spolupráce s teniskami nekončí. Model 1906R je k dispozici také v béžovém barevném provedení "Egret". Obě značky také vydávají další zajímavost: model RC30 Trackster. Zde jsou v jednom páru tenisek společně ukotveny dvě barevné varianty: žluto-černý a černo-žlutý model. K dostání jsou již nyní.

3. ASICS Gel Quantum Kinetic "Carbon Pure Gold"

Tyto tenisky Asics byly navrženy pro objevování města. Kombinuje pohodlí a design městské tenisky s technickými přednostmi vysoce výkonné obuvi. Syntetická kůže se setkává s různými síťovanými vložkami, které zajišťují cirkulaci vzduchu. Podrážka je naopak vybavena technologií Scutoid GEL. Ta zajišťuje, že dlouhé běhy nebo fronty se s touto teniskou stanou hračkou. Kromě zlatého barevného provedení je model Gel Quantum Kinetic k dispozici také v černo-zeleno-hnědém barevném provedení. K dostání již nyní.

4. Nike Air Force 1 Low Retro "West Indies Yellow"

Nike chce tyto tenisky věnovat velmi specifickému ostrovnímu regionu: Západní Indii. Patří sem Velké Antily s Kubou, Jamajkou a Portorikem, ale také menší ostrovy jako Turks a Caicos nebo Bahamy. Jasně žlutá barva má připomínat kulturu tohoto regionu. Design je živý, hřejivý a barevný. Jako obvykle Nike používá na celém modelu Air Force 1 Low hladkou kůži. Pokud vás tedy věčně jednobarevné bílé Air Force 1 Low omrzely, najdete zde zcela nové barevné provedení. Datum vydání: 25. srpna.

5. Union LA x BBS x Air Jordan 1 Elevate High "Sail"

Jeden z nejznámějších obchodů s teniskami a módou v Los Angeles - Union LA - se opět spojil se společností Nike a dal teniskám velmi speciální design. Tentokrát se jedná o model Air Jordan 1 Elevate High. Béžový pletený vzor rozhodně upoutá pozornost, ale skutečným sneakerheadům by měl být povědomý. Na druhou stranu podrážka na platformě je mnohem neobvyklejší. Teniska možná není po chuti každému, ale rozhodně si zaslouží místo v dobře utříděné sbírce tenisek. Datum vydání: 26. srpna.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best