Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Concepts x Nike Dunk SB Low "Orange Lobster"! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
13.12.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek v 50. týdnu

Ať už jde o Nike, puma nebo Axel Arigato: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Axel Arigato Area Lo

Nová silueta tenisek Area Lo od Axela Arigata je inspirovaná vlivy basketbalové a skejťácké scény 90. let. Ani to nikdo nepopírá. Švédská značka tenisek je mistrem v mapování aktuálních trendů. S modelem Area Lo se to společnosti Arigato podařilo. Každá značka, až po ty velké luxusní, má nyní ve svém sortimentu tenisky z 90. let. Axel Arigato to měl mnohem dříve, ale s Area Lo značka nastavila další jasný trend. Tenisky jsou k dispozici v osmi různých barevných provedeních. Datum vydání: k dispozici již nyní.

2. AMI x Puma Slipstream "Puma White"

Puma už nějakou dobu navazuje stále zajímavější spolupráce. Po modelu Slipstream, který byl vydán v kolaboraci s MCM, nyní Puma pokračuje ve stejném duchu a spojila se s AMI Paris. Francouzská značka pod vedením hlavního designéra Alexandre Mattiussiho si dala za úkol přetavit francouzský styl do uvolněného oblečení, které přátelé rádi nosí. Tento přístup se dokonale hodí k teniskám Puma. Zvláštní akcent slipstreamu s AMI Paris: výrazné tkaničky. Datum vydání: k dispozici již nyní.

3. Billie Eilish x Nike Air Force 1 Low "Mushroom"

Billie Eilish a Nike / Jordan Brand se staly sehraným týmem. Po třech různých edicích se nyní rozhodla pro model Air Force 1 Low. Na první pohled vypadá teniska docela obyčejně. Při bližším pohledu však zjistíte několik zajímavých detailů. Spletitý patchworkový vzor byl údajně vytvořen ze svršku modelu Air Force 1 High, který Billie Eilish již navrhla. Datum vydání: 14. prosince.

4. AMBUSH x Nike Air Force 1 Low SP "Game Royal"

V pátek se na trh dostává další návrhářská spolupráce. Japonská značka vedená designérem Yoonem Ahnem je známá svými neobvyklými návrhy. Nike Air Force 1 Low by AMBUSH x Nike přichází ve dvou barevných provedeních, výrazně modrém a odvážně zeleném. Obě verze mají žluté detaily a oversize swoosh, který vyčnívá nad teniskou. Skutečný designový vrchol. Datum vydání: 16. prosince.

5. eBay x Nike SB Dunk Low - Sandy Bodecker

Tento týden se zaměřujeme na model eBay x Nike SB Dunk Low - Sandy Bodecker. Sandy Bodecker je jako OG od Nike. Pracoval téměř ve všech odděleních - od běhání až po fotbal. Do historie Nike se však zapsal jako člověk, který ji přivedl na skateboardovou scénu. Právě on je důvodem, proč skejťácké tenisky Nike SB Dunk nesou označení "SB". V roce 2003 se v internetové aukci objevila spolupráce s eBay. Teniska byla vydražena za 30 000 dolarů. Všechny ostatní modely tenisek byly rozřezány na čtyři kusy, takže v aukci šlo o skutečný unikát. Nyní Nike znovu vydává tenisky a designem s výřezem odkazuje na historii spolupráce. Kromě toho bude vydraženo deset krabic, které budou obsahovat originál eBay x Nike Dunk SB, jakož i rozřezaný model a odpovídající pilku. Od nynějška lze krabice dražit na eBay. Samotné "rozřezané" tenisky budou online v sobotu. Datum vydání: 17. prosince.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best