Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Wales Bonner x adidas Samba "Ecrtin Brown"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
30.05.2023
Text: MARIO MIRSCHBERGER
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 22. týdnu 

Ať už jde o Nike, Converse nebo adidas: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Numeric Tiago Lemos x New Balance 1010 "White Black"

Model Numeric Tiago Lemos x New Balance 1010 splňuje nejvyšší nároky všech skejťáků. Také za ním stojí brazilský profesionální skater Tiago Lemos. Model 1010 je jeho profesionálním modelem. Je tedy přirozené, že s ním nyní New Balance spolupracuje a sportovec nyní navrhuje vlastní tenisky. Bota ale samozřejmě docela dobře funguje i mimo sportoviště v každodenním životě. Datum vydání: 29. května.

2. Wales Bonner x adidas Samba "Ecrtin Brown"

Kultovní běžecká obuv adidas se dočkala vylepšení. Společnost adidas tak navázala na spolupráci s Walesem Bonnerem. To, co už minule zajistilo vyprodané pulty obchodů s obuví, se nezmění ani tentokrát. Kromě hnědé barvy Ecrtin Brown vyjde Samba také v metalické barvě. A tím spolupráce nekončí: Kromě toho budou vydány dva různé modely SL72 Knit. Tenisky se vyznačují vysoce kvalitními materiály a velmi speciálními detaily, jako jsou například speciálně prošité okraje. Datum vydání: 31. května.

3. Sporty & Rich x adidas Samba OG "White"

Tento týden je týdnem samby. Na trh přichází také dlouho očekávaná spolupráce mezi adidas a Sporty & Rich. Kalifornská značka představuje wellness a sport s vintage přístupem. A adidas Samba se k tomu dokonale hodí. Díky klasickým barvám bude tato kolaborace pravidelnou součástí naší poličky s teniskami. Na boku si můžete přečíst nápis "Sporty & Rich" ve zlaté barvě. Podle nás ideální letní tenisky. Datum vydání: 31. května.

4. Nike Dunk Low "Celestial Gold Suede"

Také dunk týdne je něco, na co se dá dívat: Nike vydává model dunk ve zlaté semišové barvě. I když je zlatá spíše žlutá, vypadá toto barevné provedení fantasticky. Semišové verze modelu dunk jsou vždy nesmírně oblíbené a okamžitě dělají klasickou tenisku prémiovější. Trochu nám připomíná letní slunce, do kterého se hned zamilujete. Pokud chcete model v barvě "Celestial Gold Suede", budete si muset jako vždy pěkně pospíšit. Datum vydání: 02. června.

5. Alexis Sablone x Converse CONS AS-1 Pro "Egret"

Alexis Sablone je bezpochyby jedním z nejznámějších skateboardistek na světě. Dokonce se zúčastnila olympijských her v Tokiu. Nyní společně se společností Converse navrhla model AS-1 Pro ve dvou různých barevných provedeních. Kromě béžovo-vínové se skejťácké tenisky dodávají také v černé a bílé barvě. Na jazyku je vyraženo Sablonino jméno, podrážka ve tvaru rybí kosti zajišťuje extra přilnavost k prknu a semiš je obzvlášť robustní. Teniska je předurčená pro skatepark. Datum vydání: 02. června.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best