Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Nike Cortez Aloe Vera! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
21.02.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 8. týdnu

Ať už jde o Nike nebo New Balance: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Nike Dunk Low "Ironstone"

Názory na Nike Dunk Lows se zatím rozcházejí. Zatímco někteří považují tuto tenisku za nadčasovou klasiku, pro jiné je její čas již více než u konce. My jsme spíše zastánci týmové klasiky. Koneckonců existuje nespočet různých barev a verzí. Tento týden vychází barevné provedení Ironstone. Kromě tlumených šedých a hnědých tónů je na části tenisky také semiš. Datum vydání: 21. února.

2. Nike Cortez "Aloe Vera"

Společnost Nike se nikdy neunaví vytvářením nového hypu kolem tenisek. Zatímco Dunk Low trochu ztrácí na popularitě, fanouškovská základna Nike Cortez je na vzestupu. Tento týden vychází skvělý retro styl této tenisky: barevné provedení Aloe Vera. Barvy smetanové a zelené dokonale ladí s hnědou podrážkou. Nedokážeme si představit look, ke kterému by se tato teniska nehodila. Datum vydání: 21. února.

3. Salehe Bembury x New Balance 990v2 MADE in USA "Peach"

Kdo je Salehe Bembury? Nikdo jiný než jeden z nejvlivnějších návrhářů tenisek naší doby! Vedle tenisek JJJJound x New Balance jsou Saleheho tenisky pravděpodobně nejoblíbenější a nejvyhledávanější. Model 990v2 MADE in USA je nejen ze 70 procent vyroben v USA, ale barevné provedení "Peach" je inspirováno korálově červenými písečnými dunami jihozápadního Utahu. Rozhodně doporučujeme! Datum vydání: 22. února.

4. Billie Eilish x Air Jordan Hex Mule SP "Black"

Každá značka tenisek má dnes alternativní design ke klasickým gumovým Adilette. Nyní je řada na Air Jordan a opět si na palubu vzala Billie Eilish. Zpěvačka už navrhla několik tenisek pro Nike a Jordan Brand. Model Hex Mules SP má při pohledu shora šestiúhelníkový tvar. Zvláštní, ale možná právě tento design má potenciál stát se jarním hitem. Datum vydání: 23. února.

5. Nike ISPA Mindbody "Olive Grey"

Společnost Nike si může dělat, co chce. Jejich návrhy si vždy najdou své fanoušky - bez ohledu na to, jak jsou bizarní. Ale někdo nám bude muset vysvětlit ISPA Mindbody "Olive Grey". Vizuálně tato teniska vypadá, jako by byla součástí kostýmu zombie nebo byla poslepována z odřezků. Pro tentokrát to není úplně podle našich představ. I to se může stát. Ale jak známe sneaker scénu, určitě se i pro tento poněkud neobvyklý design najde klientela. Datum vydání: 24. února.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best