Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází New Balance 860v2 "Silver Metallic"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
16.05.2023
Text: MARIO MIRSCHBERGER
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 20. týdnu 

Ať už jde o Nike, Rains oder New Balance: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Rains x Zellerfeld Puffer Sneaker "Blue"

Tato teniska je absolutní světovou novinkou. Značka Rains není kvůli teniskám nutně známá. Přesto je to právě tato skandinávská značka, která společně se společností Zellerfeld vytvořila tenisky Puffer Sneaker. Vyrábí se pouze na zakázku a 100% z 3D tiskárny, továrna k tomu již není potřeba. Zadáte velikost boty, šířku, střih a odpružení a teniska se vám vyrobí na míru, a to v modré, černé nebo oat barvě. K dostání je nyní.

2. New Balance 860v2 "Silver Metallic"

Tato silueta tenisek nikdy nezestárne. Model 860v2 od New Balance je výkonná teniska, která se nejlépe vyjímá při každodenním nošení. S touto teniskou můžete vylepšit, doplnit nebo rozbít jakýkoli outfit. Hodí se jak k džínám, tak k saku a kalhotám. Univerzální model, který vyšel tento týden v barevných provedeních Silver Metallic a Black Metallic. Datum vydání: 14. května.

3. Air Jordan 5 Retro SE "Craft"

Řada Air Jordans Craft je vždy výjimečná. Vysoce kvalitní materiály se setkávají s teniskou, která má absolutní streetovou věrohodnost. Semiš krémové barvy tvoří svršek, který je rozbitý výrazným oranžovým jazykem. Detaily žraločích zubů na podrážce jsou vždy malým ozvláštněním. Datum vydání: 17. května.

4. Nike SB Dunk Low Pro "Midnight Navy"

Dunkem týdne je model SB Dunk z hnědého semiše a tmavě modrého plátna. Parádní kombinace materiálu a barev. Mimochodem, SB je zkratka pro skateboard. Dunk byl ve skutečnosti vynalezen jako basketbalová teniska. Postupem času se však začala používat i pro jiné sporty. Takže přípona SB na teniskách Nike vždy znamená skateovou tenisku. Datum vydání: 17. května.

5. Spider-Man x Air Jordan 1 Retro High OG "Across the Spider-Verse"

Upozorňujeme všechny fanoušky Marvelu a zejména fanoušky Spider-Mana: Nike vydává tenisky právě pro vás. Její název je, pravda, poněkud dlouhý: Spider-Man x Air Jordan 1 Retro High OG Across the Spider-Verse. V podstatě se ale jedná o klasické Air Jordan 1 High, které přicházejí ve speciálním Spider-Manově designu. Přesně podle filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse, který jde do kin 1. června. Datum vydání: 20. května.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best