Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Puma Velophasis Bionic! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
31.01.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images/PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 5. týdnu

Ať už jde o Nike, Puma nebo New Balance: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Premium Goods x Nike Air Force 1 Low "Tan"

U tohoto modelu tenisek jde především o detaily. Nike se spojil s houstonským butikem Premium Goods a společně vytvořili tuto verzi ikonických Air Force 1 Low. Majitelka Jennifer Ford přidala na tenisky robustní šňůrky jako tkaničky a našité korálky na nápis Nike swoosh a patu. Tyto detaily dodávají modelu Air Force 1 Low mimořádně kvalitní a jedinečný vzhled. Datum vydání: 31. ledna.

2. Nike ACG Mountain Fly Gore-tex "Khaki"

V botách Nike ACG Mountain Fly Gore-tex je jakákoli předpověď počasí naprosto bezpředmětná. Zkratka ACG totiž znamená all-conditions gear. Tato teniska je připravena na každou situaci. Membrána Gore-Tex zajišťuje, že se do boty nedostane ani trochu vlhkosti, ale přesto zůstává prodyšná. Ať už v lese, ve městě, na túře nebo za deště: Tato teniska zvládne všechno. Datum vydání: 1. února.

3. New Balance FuelCell SuperComp Elite v3 "White"

Nový model New Balance FuelCell SuperComp Elite v3 má sice složitý název, ale každý pohyb je díky němu méně komplikovaný. Vizuálně je to ekvivalent pro "fast glasses" - dynamický, barevný a sportovní. Je součástí dokonalé maratonské výbavy a podporuje vás při dosahování nových špičkových výkonů. Dvouvrstvá mezipodešev FuelCell zajišťuje návratnost energie, při které máte pocit, že běžíte úplně sami. Datum vydání: 1. února.

4. Puma Velophasis Bionic

Nová silueta modelu Puma Velophasis Bionic je inspirována archivními materiály značky Puma. Tak vznikla teniska, která se připojuje k trendu výkonnostních sneakerů. Sportovní tvar je ideální pro oživení každodenních outfitů a vytvoření zajímavého vzhledu. Jsme si jisti, že Bionic se již nyní stane jednou z trendových tenisek roku, a to nejen díky svému vzhledu ve stylu roku 2000. Datum vydání: 04. února.

5. Tom Sachs x NikeCraft General Purpose Shoe "Field Brown"

Tyto naprosto minimalistické tenisky Nike navrhl americký umělec Tom Sachs. Hlavní myšlenkou je, že by to měla být univerzální bota. Kombinace materiálu z hnědé síťoviny a semiše stejné barvy zajišťuje, že teniska působí elegantně, aniž by vypadala příliš šik, a lze ji nosit i jako ideální volnočasovou obuv. Ani jednodenní výlety nebo krátké túry nejsou problém. Na všechny příležitosti jeden pár. Datum vydání: 5. února.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best