Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází adidas Campus 80 'Croptober'! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
18.04.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 16. týdnu

Ať už jde o Nike, adidas oder New Balance: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Ferragamo Running Sneaker "White"

Společnost Ferragamo právě na jaro představila nové trendy tenisky. Klasická běžecká teniska pro nejvyšší nároky. Materiály jako strečový úplet se mísí s nubukovou kůží. V této tenisce se snoubí tradice s moderností. Tradiční a téměř ikonický "Gancini", symbol Ferragamo, byl použit na podrážce tenisky. Běžecká bota je k dispozici v pěti různých barevných provedeních. K dostání již nyní.

2. Louis Vuitton LV Archlight 2.0

Slavné tenisky Archlight jsou ve skutečnosti dámským modelem. Na oslavu pátého výročí této tenisky Louis Vuitton nyní navrhl také siluety pro muže. Model LV Archlight 2.0 je futuristicky vyhlížející teniska, která je sama o sobě statementem. I zde se tradiční vzor monogramu setkává s moderními prvky. Obzvlášť výrazná je podrážka na platformě, která je absolutním trendem pánské obuvi na jaře 2023. K dostání již nyní.

3. Nike Dunk Low Retro "Panda"

Zkoušeli jste někdy získat některou z oblíbených pandích teniskek? Téměř nemožné, pokud to zkusíte přes klasické raffly. Ale naštěstí se černobílý dunk objevuje znovu a znovu. Tento týden tedy máte novou šanci získat tuto módní tenisku. V každém případě vám přejeme hodně štěstí! Datum vydání: V prodeji od 17. dubna.

4. adidas Campus 80 "Croptober"

Happy 4/20 všem! 20. dubna je neoficiální svátek všech kuřáků trávy. Na počest tohoto výjimečného data naplánovala společnost adidas drop tenisek. Po prvních huličských teniskách Towelie, které vyšly v říjnu 2022, nyní přichází adidas Campus 80 "Croptober". Naprosto výjimečná věc: Svršek tenisek je vyroben z hnědého balicího papíru, který má připomínat longpapes. Každý milovník THC, kterému se tyto boty dostanou do ruky, si tak může vytvořit svou vlastní individuální tenisku. Pokud "papír" sloupnete, odhalí se pod ním samozřejmě zelený svrchní materiál připomínající trávu. Datum vydání: 20. dubna.

5. New Balance 576 "Monks Robe" - Made in UK

Každé nové tenisky New Balance stojí za zmínku, na to si potrpíme. Nejinak je tomu i u tohoto kultovního modelu. Klasický model 576 byl vyroben z vysoce kvalitního semiše ve výrobním závodě ve Flimby (Velká Británie). Hnědočervená barva připomíná mnišské roucho. Když se sejde parádní barva, kvalitní materiál a klasický design, tak jsme hned v sedmém nebi... Datum vydání: 20. dubna.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best