Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází adidas Originals Conductor Hi "Scarlet". Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
27.06.2023
Text: Leonard Pack
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 26. týdnu 

Ať už jde o adidas, Nike nebo New Balance: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. adidas Bermuda 'Bold Gold'

Jsou Bermudy novou trendy obuví adidas? Poté, co se modely Samba, Gazelle a Campus v posledních měsících prodávaly jako housky na krámě, se zdá, že módní komunita nyní sleduje jejich blízké příbuzné. Se svou gumovou podrážkou, členitými pruhy a semišovým svrškem se Bermudy ostatním vintage modelům docela blíží. Stále však působí ležérně. Na začátku července (datum vydání: 01. 07.) bude na trh uvedena obzvlášť cool varianta, a to v barvě Bold Gold. Nejenže se vyplatí si pospíšit, je to přímo nutnost, pokud chcete mít příležitost žádané tenisky získat.

2. Aime Leon Dore x New Balance 650R 'White Pine'

V létě můžete k šortkám nosit vysoké boty, máte naše oficiální svolení. Zvlášť když jde o tak skvělý model, jako jsou tenisky Aimé Leon Dore x New Balance 650R 'White Pine'. Lifestylová značka se opět spojila s gigantem New Balance a vytvořila teniskami inspirované vysoké tenisky pro každodenní nošení. Zarytí sneaker heads zde možná vidí paralelu s modelem Nike SB x Air Jordan 4 'Pine Green' vydaným v květnu, který si také pohrává s barevnou kombinací bílé, zelené a hnědé podrážky. Tím lépe: Ti, kteří vyšli tenkrát vyšli naprázdno, mohou nyní zaútočit. Tenisky jsou k dostání již nyní.

3. Action Bronson x New Balance 990v6 'Lapis Lazuli' - Made in USA

Minulý týden jsme doporučili boty New Balance 990v6 'Magenta Pop' - Made in USA. Pokud se vám teniska zalíbila, měli byste si v kalendáři červeně označit nadcházející pátek. Na trh totiž přijde nová barva, která nejenže vypadá zatraceně cool, ale navíc byla navržena společně s rapperem Action Bronsonem. Velmi žádaný speciální model s počáteční cenou 220 eur, která se pravděpodobně vyšplhá do závratných výšin. Nepropásněte to, datum vydání je 30. června.

4. Nike Air Max 1 CO.JP 'Michigan'

Nike CO.JP (Concept Japan) byl exkluzivní program sportovní značky v 90. letech a po roce 2000, kdy se tenisky prodávaly výhradně v Japonsku. A ani tehdy nebylo snadné získat vytoužený pár limitované edice Nike. Dnes se tenisky dají koupit po celém světě, ale nejnovější drop z této série, Nike WMNS Air Max 1 CO.JP 'Michigan', by měl jít přes pult poměrně rychle. Na značky, start!

5. adidas Originals Conductor Hi 'Scarlet'

Málokterá jiná teniska symbolizuje Big Apple tolik jako adidas Originals Conductor z 80. let. Nyní se můžeme těšit na nový model z rodiny Conductor a s ním i na trochu newyorského feelingu pro každodenní život. Kožené tenisky s vysokou špičkou mají barevnou paletu bílého základu, červených semišových pruhů a námořnicky modrého vzoru fyton. Ten vypadá obzvlášť ležérně s volnými džínami ve světlém sepraném provedení. Jak vidíte: líbí se nám, chceme ji. Datum vydání je 01. července. Jako vždy platí: kdo zaváhá...

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best