Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Slam Jam x Nike Air Force 1 "Black"! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
17.01.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images / Nike

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek ve 3. týdnu

Ať už jde o Nike, adidas nebo Dior: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. adidas adiFOM Superstar "White"

Jestli už teď můžeme předpovědět nějaký trend pro rok 2023, pak jsou to pravděpodobně pěnové tenisky. Boty vyrobené výhradně z gumy vypadají futuristicky a jsou extrémně lehké. Na jejich vzhled si musíte nejprve zvyknout, ale každý, kdo někdy nosil tenisky Foam, si je zamiluje. Adidas také vstupuje do hry s pěnovými botami adidas adiFOM Superstar. Tenisky jsou k dispozici ve dvou barvách, černé a bílé. Datum vydání: od 16. ledna.

2. Slam Jam x Nike Air Force 1 "Black"

Na první pohled mohou boty Slam Jam x Nike Air Force 1 "Black" vypadat jako normální černé Air Force 1. Ale to zdaleka ne: spolupráce s legendárním online butikem Slam Jam má v rukávu několik drobných, ale jemných detailů. Perforovaný vzor na špičce je uspořádán do tvaru loga Slam Jam. Kromě toho je teniska vybavena dvěma různými tkaničkami a má speciální loga na jazyku i na patě. Datum vydání: 17. ledna.

3. New Balance Rainier "Raincloud"

Společnost New Balance tento týden vydala možná nejúžasnější turistické tenisky vůbec. Model New Balance Rainier "Raincloud" je inspirován původním designem z roku 1982. Vintage vzhled je nepopiratelný a dělá botu obzvlášť stylovou. Svršek je částečně vyroben z kvalitní nubukové kůže a podrážka Vibram zajišťuje bezpečný došlap bez uklouznutí. S touto teniskou můžete vylézt na další horu! Datum vydání: 18. ledna.

4. Nike Dunk Low "Year of the Rabbit" - 2023

Rok 2023 je v čínské kultuře rokem zajíce. Je téměř tradicí, že Nike navrhuje pro tuto příležitost speciální tenisky. A jak jinak, než že to bude Nike Dunk. Teniska v bílé, modré a červené barvě má v zásobě několik zajímavých prvků: Swoosh je z obou stran vyroben z huňatého froté a na patě a na stélce je logo zajíčka. Stejně jako každý Dunk se tenisky pravděpodobně vyprodají během několika minut. Datum vydání: 19. ledna.

5. Dior B23 Low-Top "Oblique Ruthenium"

Je pravda, že na jaro si musíme ještě trochu počkat. Ale pokud jde o tenisky, můžete se na ně začít připravovat, ne? Nová nízká teniska B23 v barvě "Oblique Ruthenium" je k tomu jako stvořená. Tenisky Dior vycházejí z tvaru Converse Chucks a zaujmou výrazným vzorem s monogramem a zvláštním tvarem podrážky. Vzdušné, lehké a představující první krok k vyšším teplotám. Datum vydání: k dispozici nyní.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best