Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází New Balance 996 "Pink Haze" a Nike Air Max Plus "Light Photography". Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
25.07.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 30. týdnu

Ať už jde o New Balance, Nike nebo Stone Island: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Puma 180 Corduroy "Warm White"

Je tato teniska snad již prvním dotekem podzimu? Puma 180 Corduroy vyniká, jak už název napovídá, manšestrovými detaily. Málokterý materiál symbolizuje podzim tolik jako manšestr. Ale o podzimu zatím nechceme nic slyšet ani vědět, a tak tuto tenisku s moudrou předvídavostí zahrnujeme do našeho přehledu už teď. Datum vydání: 27. července.

2. New Balance 996 "Pink Haze" - Made in USA

Už jste viděli nový film o Barbie? Pokud ne, určitě byste to měli udělat. A pokud jste stejně jako my závislí na Barbie hype, pak by vás tyto tenisky měly uspokojit. New Balance 996 v barvě "Pink Haze" je teniska, kterou by nosila jak Barbie, tak Ken. Teniska byla vyrobena v USA a je vyrobena z růžového semiše. Datum vydání: 27. července.

3. Nike Air Max Plus "Light Photography"

Nejste z Barbie vůbec nadšeni? Pak pravděpodobně patříte do týmu Oppenheimer. Nemůžete se nikomu divit, vždyť je považován za jeden z nejlepších filmů roku (Barbie mimochodem také). Nike Air Max Plus v barevném provedení "Light Photography" nám plameny docela silně připomínají. Přirovnání k Oppenheimerovi je zřejmé, že? Sportovní a s dokonalým odpružením, to jsou zaručeně nejpohodlnější tenisky týdne. Datum vydání: 28. července.

4. JJJJOUND x Vans Classic Slip-On "True White"

Pokud si myslíte, že jsou tyto tenisky sterilní, máte pravdu. Třetí spolupráce mezi garantem geniálních tenisek JJJJOUND a společností Vans si klade za cíl vyrobit tenisky, které lze co nejsnáze integrovat do všech druhů uniforem. Tato superčistá kolekce má vzdát hold gastronomickému oboru. Možná to budou nové hype sneakers v gastru! Nedokázali bychom si představit víc cool boty za sporákem. Datum vydání: 28. července.

5. Stone Island x Tokyo Design Studios x New Balance Fuel Cell C_1 "Tan"

Nestává se často, aby italská hype značka Stone Island vydala nové tenisky. Tato značka je symbolem špičkových technologií a inovací, což je na této obuvi (se snad nejdelším názvem vůbec) okamžitě vidět. Společně se studiem Tokio Design Studio x New Balance vznikly tenisky Fuel Cell C_1 v barvě "Tan". Futuristický design se snoubí s absolutní funkčností. Všem fanouškům značky Stone Island (a že jich není málo): tuhle tenisku prostě musíte mít. Mimochodem: v Mnichově (z Prahy co by jen kamenem dohodil) se právě otevřel nový vlajkový obchod Stone Island, který vznikl ve spolupráci s architektonickou kanceláří OMA/AMO. Na třech podlažích můžete obdivovat jeden z nejmodernějších a nejfuturističtějších konceptů prodejen na světě. Datum vydání: 28. července.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best