Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Nike Air Dunk Jumbo "Mint Foam"! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
07.02.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images/PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek. 

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 6. týdnu 

Ať už jde o Nike, adidas oder Salomon: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. Salomon XT-Slate for WOOD WOOD "Nightshade"

Match made in heaven! Skandinávská módní značka Wood Wood spojuje síly se sportovním a outdoorovým specialistou Salomon. Výsledkem je nový model XT-Slate ve dvou různých barevných provedeních. Dokonalá hybridní teniska, která dobře vypadá, je módní a díky podrážce s vysokým vzorkem a technologicky vyspělým materiálům splňuje i všechny outdoorové požadavky. Datum vydání: 6. února.

2. Nike Dunk Low Denim "Industrial Blue"

Nike tento týden opět vydává další Nike Dunk. V 6. týdnu se naše pozornost soustředí hlavně na džínový model v barvě "Industrial Blue". Teniska je vyrobena netradičně bez kůže, což je zcela odlišné od běžných modelů. Klasické tenisky místo toho přesvědčí plátnem v kombinaci indigově modré a bílé barvy. Zvláštní prvek: křížové prošívání na špičce a na patě. Datum vydání: 7. února.

3. Nike Air Dunk Jumbo "Mint Foam"

Jednou z největších zajímavostí, alespoň po vizuální stránce, jsou Nike Air Dunk Jumbo v barevném provedení "Mint Foam". Tenisky rozšiřují řadu Nike Dunk o experimentální vzhled. Pěnový jazyk a kombinace materiálů kůže a síťoviny dělají botu velmi zajímavou. Zároveň se teniska objevuje také v olivově zelené barvě. Datum vydání: 9. února.

4. Mr. Bailey x adidas Ozmorphis "Core Block"

Produktový designér pan Bailey není zrovna žádný zelenáč. Koneckonců Londýňan už pracoval pro značku Zegna. Tento týden vychází jeho vlastní výtvor pro adidas. Mr Bailey x adidas Ozmorphis. Nejenže tenisky vypadají super futuristicky, ale podle adidasu jsou také inspirovány životním cyklem medúzy. S touto inspirací se těžko dokážeme ztotožnit, ale teniska je i tak docela cool, voděodolná a stylová. Datum vydání: 9. února.

5. Nike Cortez "White and Black"

Nike Cortez je vlastně klasika mezi teniskami. Jde jen o to, že je pro některé stále trochu mimo povědomí. Tenisky byly původně vytvořeny pro běh. Jeremy Allen White, hlavní herec seriálu The Bear, dokonce považuje Nike Cortez v bílém provedení za své nejoblíbenější tenisky. Přestože Nike už nevyrábí All-White, verze s černým Swooshem je přinejmenším stejně cool a neměla by chybět na žádné poličce s botami. Datum vydání: 9. února.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best