Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky začínajícího týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky začínajícího týdne

Tento týden přichází na trh model Stüssy Pro 8-Ball x Converse One Star Green Flash! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem Esquire Sneaker Tickeru.
15.11.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek ve 46. týdnu

Ať už jde o Nike, Converse nebo adidas: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte v skrolování.

1. Stüssy Pro 8-Ball x Converse One Star „Green Flash“

Barevným vrcholem tohoto týdne je bezpochyby spolupráce mezi Stüssy a Converse. V centru jejich pozornosti tentokrát stojí ikonická grafika Stüssy 8-Ball. Converse One Star mají trávově zelenou povrchovou úpravu a svršek je z drsného, téměř chlupatého semiše. Malý podzimní statement. Datum vydání: 15. listopadu.

2. Philllllthy x adidas NMD S1 „Blue“

Pro tuto futuristickou tenisku se adidas spojil s Phillipem Leyesou, známým spíše jako Philllllthy. Tento návrhář je známý svými distressed designy. Praskliny, díry a špína jsou součástí jeho charakteristického vzhledu. Méně zničený, ale o to barevnější a futurističtější je model Philllllthy x adidas NMD S1 „Blue“. Kombinace sock sneakerů a efektního podpatku. Zejména zezadu vypadá podrážka docela cool. Datum vydání: 15. listopadu.

3. Nike Dunk High Premium „Vachetta Tan“

První zajímavou teniskou od Nike v tomto týdnu je Dunk High Premium „Vachetta Tan“. V kompletně béžovém barevném provedení téměř připomíná spolupráci mezi Billie Eilish a Nike, která již byla uvedena na trh. Teniska bez suchých zipů, zato z kvalitní kůže, působí luxusním dojmem a je něco jako dokonalá podzimní teniska. Kdo potřebuje boty, když může mít takovéhle tenisky? Datum vydání: 15. listopadu

4. Nike Dunk Low Retro Premium „Cacao Wow“

Méně high, ale docela nízké jsou Dunk Low Retro Premium „Cacao Wow“ od Nike. Jedna z neobvyklejších barevných variant této klasické tenisky. Směs materiálů je u této boty obzvlášť zajímavá. Svršek je rozdělen na rezavě hnědý semiš a tmavě hnědou klasickou kůži. Nápis Nike swoosh je opět vyroben z modré textilie. Tuto tenisku máme před očima v kombinaci s chinos kalhotami a semišovým bomberem. Datum vydání: 16. listopadu.

5. Air Jordan 1 Retro High OG „Lost & Found“

Tyto tenisky jsou absolutní špičkou tohoto týdne! Nejenže jsou Air Jordan 1 Retro High OG v chicagském barevném provedení jednou z největších ikon tenisek, ale je také dost těžké je sehnat a stojí hodně peněz. Touto novou verzí Nike odkazuje na obchody Mom & Pop, které byly v USA v 80. letech nezastupitelné. Tyto rodinné obchody se postaraly o to, že i rok po oficiálním vydání modelu Air Jordan 1 Retro High OG bylo možné v nich zakoupit jeho nové exempláře. Na to odkazuje malá fiktivní faktura uvnitř krabice od bot. Samotné tenisky jsou v uměle zestárlém vzhledu. Kůže je popraskaná a bota vykazuje (umělé) známky skladování. Společnost Nike také přišla s něčím novým pro samotnou krabici: Vypadá velmi použitě a víko působí dojmem, že bylo nahrazeno klasickým oranžovým víkem Nike. Tento nákup by se mohl vyplatit! Datum vydání: 19. listopadu.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best