Home  /  Style  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy boty a novinky nového týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy boty a novinky nového týdne

Tento týden přichází na trh model LeBron James x Nike Dunk Low „Fruity Pebbles“! Na tento a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem Esquire Sneaker Tickeru.
08.11.2022
Text: Mario Mirschberger
Foto: PR / Getty Images

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.

Trendy v obuvi 2022: 5 nejlepších novinek ve 45. týdnu

Ať už jde o adidas, Dior nebo Nike: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte v skrolování.

1. LeBron James x Nike Dunk Low „Fruity Pebbles“

Dunk týdne tohoto týdne je třeba brát s humorem. Boty LeBron James x Nike Dunk Low „Fruity Pebbles“ navrhl hráč NBA LeBron James. Tentokrát se zaměřil na oblíbené cereálie hvězdy Lakers: Fruity Pebbles. Barevné snídaňové cereálie nenajdete jen na tkaničkách, logo Fruity Pebbles je také na jazyku bot. Zbytek obuvi je pestrá, ale harmonická směs červené, žluté, modré a bílé barvy. Mohly by se stát skutečným sběratelským artiklem! Datum vydání: 8. listopadu, tedy dnes.

2. adidas x Craig Green Scuba Stan „White“

Německá značka adidas se spojila s britským módním návrhářem Craigem Greenem a společně vytvořili tuto reinterpretaci ikonických tenisek. Bota vypadá jako klasický Stan Smith posazený do obojživelného vozidla. Výrazná podrážka a šňůrky promění obyčejnou tenisku v opravdový designový kousek. Datum vydání: 7. listopadu.

3. Dior B101 „Cream“

Dior už není známý jen jako špičková módní značka, ale také jako hypovaná značka na trhu s teniskami. Díky spolupráci s Travisem Scottem se francouzská značka přesně trefila do černého. Zbrusu nové tenisky B101 jsou spíše minimalistickým modelem, který však díky tomu můžete nosit kamkoliv. Mix teletiny a semiše dodává teniskám luxusní vzhled a zároveň zachovává městský styl. K dispozici již nyní.

4. Filling Pieces x Daily Paper Low Top Monogram „White“

Tato spolupráce má vše: dvě špičkové značky, které zároveň udržují vzájemné přátelské partnerství. Značka tenisek Filling Pieces se spojila se streetwearovou značkou Daily Paper. Výsledkem je nejen barevné a sportovní oblečení, jako jsou mikiny, běžecké kalhoty a trička, ale také tenisky. Jedním z nich je nový model Paper Low Top Monogram „White“. Klasický tvar Filling Pieces dostal nové exkluzivní prošívání. K dispozici již nyní.

5. MAHARISHI x Reebok LT Court Hemp

Londýnská streetwearová značka Maharishi a Reebok se opět spojily a společně vytvořily tyto speciální tenisky. Maharishi popisuje svůj styl jako „pacifistický vojenský design“. To je znát i na novém modelu LT Court Hemp: barvy jsou v přírodních tónech od béžové po olivově zelenou. Svrchní materiál je rovněž vyroben z konopí. V centru pozornosti této spolupráce jsou jednoznačně přírodní materiály. Datum vydání: 7. listopadu.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best