Home  /  Style  /  Fila se s Vicenzou vrátila do fotbalového dění

Fila se s Vicenzou vrátila do fotbalového dění

Tři dresy vytvořené ve spolupráci se studiem Diesel budou tým z Veneta provázet i v příští sezóně.
05.09.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Fila

Nová sportovní výstroj LR Vicenza pro sezónu 2022-2023, kterou navrhl a vyrobil nový generální sponzor FILA, bude mít premiéru na hřišti stadionu Romeo Menti v sobotu 6. srpna při příležitosti přátelského zápasu s italským mistrem AC Milán. Tato ikonická značka ve světě sportu a tradiční výrobce sportovního oblečení a oděvů pro volný čas spolupracovala se studiem Diesel, značkou skupiny OTB a majitelem klubu, na třech sadách, které budou Lanerossi doprovázet v příští sezóně. Odvážný a inovativní styl, který potvrzuje návrat značky FILA, která na více než dvacet let zmizela z povědomí a nyní se vrací, aby oblékla italský fotbalový tým, jako jediný v celé Evropě.

U prvního dresu týmu biancorossa zachovává FILA tradiční kombinaci červených a bílých svislých pruhů. Grafický vzor se vyznačuje úzkou klikatou vazbou a dvěma tónovými odstíny červené barvy svislých pruhů, které celek činí elegantnějším a méně nápadným, stejně jako tenký přechod, který dělí bílé pruhy. Stejný motiv pokračuje i na rukávech, které uzavírá červenobílý lem z jemnější látky, stejně jako boční vsadky, aby celek působil dynamičtěji. Na hrudníku na straně srdce je nepřehlédnutelné modré R, historický symbol Lanerossi, který je vyveden na pravé straně šortek a na přední straně ponožek; na druhé straně je logo FILA, obojí ze silikonu se speciálním reliéfním efektem.

Fotbalový dres Away nabízí jiný design: černý návrh je nevídanou hrou horizontálních šedých odstínů s logem FILA v silikonové barvě a tradičním bílým písmenem R vsazeným do červeného kruhu. Zadní strana dresu zůstává černá bez nuancí a má stejné detaily jako domácí dres. Dres pro venkovní zápasy doplňují šortky a ponožky v černé barvě se stejnými vložkami červených vodorovných a svislých pruhů jako na domácím dresu. Stejná dynamika vodorovných pruhů se opakuje i na třetím tričku, a to v bílé verzi. Šortky a ponožky jsou naopak v červené barvě s bílými vsadkami a detaily.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best