Home  /  Style  /  Happy birthday, Tom Cruise
Tom Cruise

Happy birthday, Tom Cruise

Jediný americký herec, který dokáže pilotovat stíhačku, milovník motorek a adrenalinu a také držitel tří Zlatých Glóbů Tom Cruise, jež si přednedávnem zahrál v dlouho očekávaném pokračování filmu Top Gun (34 let od uvedení prvního dílu), rozhodně nesundává nohu z pedálu ani po šedesátce.
03.07.2022
Text: Jakub Pástor
Foto: Getty images

Tento sexsymbol Hollywoodu, který zdá se nestárne, dnes slaví kulaté narozeniny a my jsme si při této příležitosti nemohli nepřipomenout jeho nejlepší fashion momenty, jež jsou stejně legendární, jako jeho akční filmové scény, ze kterých se tají dech – Cruise šplhajícího po nejvyšším mrakodrapu světa bychom přirovnali k momentu z roku 1985, kdy se na filmové party objevil v koženém křiváku a bílém triku. Jedním slovem: ikonické. Na to, co herec předvede na premiére plánovaného snímku ve spolupráci s Elonem Muskem, který se má natáčet na palubě vesmírné stanice, si prozatím musíme počkat.   

Mimochodem, Cruise letos údajně pořádá ne jednu, ale hned dvě opulentní narozeninové oslavy – první ve Spojeném království a druhou v USA. Podle deníku The Sun uspořádá herec první večírek v luxusním klubu Soho Farmhouse v britském Cotswolds, který je určen pouze pro jeho členy. O několik dní později přeletí na palubě soukromého letadla do Spojených států, kde bude slavit se svými americkými přáteli. Očekává se, že seznam pozvaných na obě oslavy bude opravdu elitní – mezi hosty budou například David Beckham, James Corden nebo princ William. A tým Esquire tam možná zavítá taky. Mission (Im)possible?

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best