Home  /  Style  /  If I was a man: Virální trend z TikToku vám usnadní oblékání

If I was a man: Virální trend z TikToku vám usnadní oblékání

Na TikToku existuje nespočet trendů. A velká část z nich jsou pěkné nesmysly. Existuje však i několik trendů, které vám mohou zjednodušit každodenní život.
12.11.2022
Text: Philipp Köpp
Foto: Getty Images

Jedním z těchto trendů se jmenuje „Kdybych byl mužem“, který je předmětem tohoto článku. Od té doby, co se zvuková nahrávka uživatelky Grace stala virální, našli muži a kluci konečně ideální podzimní oblečení. Protože život je prostě příliš krátký na to, abychom ho trávili beznadějným hledáním v šatníku.

Virální oblečení z TikToku je univerzálním módním trendem

Na TikToku začíná hovořit ženský hlas - přesněji hlas uživatelky Grace. „If I was a Man, the first thing I would do“, je následován poměrně jednoduchým popisem oblečení. Kdyby byla Grace chlap, jednoduše by si na podzim oblékla šedou mikinu s kapucí, přes ni přehodila flanelovou košili, zkombinovala ji s džínami nebo volnými kalhotami, trochu si vyhrnula nohavice, obula si Conversky a byla by připravená vyrazit. TikTok outfit se stal virálním trendem na platformě, která je jinak známá absurdními a méně nositelnými nápady na oblečení, muži v současné době stylizují outfit do odpovídajícího tónu po celém světě. A to z dobrého důvodu: Gracein podzimní outfit se hodí pro každého muže, a to téměř za každého podzimního počasí (samozřejmě kromě bouřek a deště), a většina mužů už příslušné kousky ve svém šatníku má.

Na co si dát pozor (v oblasti módy obecně) u tohoto TikTok trendu

Jak už jsem řekl, většina z vás už má ve svém šatníku mikinu s kapucí, džíny, flanelovou košili a Conversky. Pokud ne, neváhejte a investujte do nich. Všechny kousky jsou nadčasové klasiky, které fungovaly několik posledních sezón a budou fungovat i v dalších. Jinými slovy, klasické řešení bez dlouhého hledání a přemýšlení. Podle toho by také měly vydržet a nerozpadnout se na jednotlivé textilní části po dvou vypráních. Hledejte dobrou kvalitu, perfektní střih a barevné odstíny, které se hodí ke zbytku vašeho šatníku.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best