Home  /  Style  /  Joe Jonas je důkazem, že potřebujete nový kardigan
Joe Jonas Kardigan

Joe Jonas je důkazem, že potřebujete nový kardigan

V šatníku mám překvapivě málo kardiganů. Uvědomil jsem si to minulý víkend, kdy jsem náhodou zahlédl fotku Joea Jonase ve vlněném kardiganu značky Folk s modrými, žlutými a šedými pruhy. Ten samý večer jsem místo psaní článků začal zpětně prohlížet všechny paparazzi fotky zpěváka z uplynulých několika měsíců a došel jsem k závěru, že Jonas zkrátka miluje kardigany.
21.06.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Nečekejte žádné usedlé kousky. Volí většinou odvážnější barevné modely, které se skvěle hodí k tlumenějším streetwear kouskům. Doteď jsem se mylně domníval, že mi budou stačit ty tři, co mám. Očividně se však musím polepšit, protože žijeme v době plné nádherných a neokoukaných cardiganů.

Například Tom Holland si na sebe nedávno vzal vzorovaný cardigan od návrháře Todda Snydera. Justin Bieber si na bohoslužbu do kostela oblékl oversized vlněný svetr v krémové barvě. Johnny Knoxville měl na premiéře filmu Jackass Forever vypasovanější variantu a v jasně červené barvě s výraznými iniciály. A Nick Jonas je spolu se zástupem baletek velkým fanouškem svetru Chevron Knit od Keisera Clarka. Ale šampionem v této disciplíně je bezpochyby Nickův brácha.

Joe Jonas Kardigan

Joe má bez ohledu na událost nebo situaci v záloze alespoň jeden barevný cardigan. Od procházky s manželkou Sophií Turnerovou přes koktejlový večírek během Art Basel Miami až po vystoupení na pódiu s rodinnou kapelou - v poslední době předvádí kolekci, která může v mnohých z nás vyvolat menší závist. Nejen to, ale i způsob, jakým je stylizuje, je vždy na jedničku. Vezměme si například den, kdy vyrazil v Los Angeles pro kávu. Měl na sobě pruhovaný kardigan značky Folk.

Způsob, jakým ho zkombinoval s kalhotami Carhartt (jeho navíc byly odřené a potřísněné barvou), jednoduchým bílým tričkem s aplikací smajlíka, bílými teniskami Club C od Reeboku a leteckými slunečními brýlemi, byl jednoduše řečeno dokonalý. Každý kousek vyniká sám o sobě, ale když se spojí dohromady, je na tom prostě něco okouzlujícího. Ale to pravé kouzlo se samozřejmě skrývá v tom cardiganu.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best