Home  /  Style  /  Justin Bieber má nové oblíbené tenisky - a nestojí majlant

Justin Bieber má nové oblíbené tenisky - a nestojí majlant

Justin Bieber v poslední době rád nosí boty Nike, které jsou opravdovou klasikou. Pokud patříte mezi sneakerheads, je dost pravděpodobné, že je možná ve své sbírce už máte.
30.10.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Getty Images

Justin Bieber je známý svou láskou k teniskám. Světová hvězda vlastní nespočet párů. Není možné zjistit, kolik jich skutečně je. Pravděpodobně to ani sám neví. Svým posledním výběrem bot nás ale opravdu překvapil.

Zpěvák dává na nohou obvykle přednost speciálním, limitovaným edicím. Už loni se ale rozhodl pro cenově dostupné a především poměrně obyčejné modely značky Vans. Zdá se, že se naučil oceňovat i klasické boty velkých značek. Zdá se však, že už se svých Vansek vyřešil, protože jsme ho v nich už nějakou dobu neviděli. V poslední době stále častěji nosí jeden model Nike, který je ve světě tenisek opravdovou klasikou.

Air Force 1 si oblíbil nejen Justin Bieber

Justinovy nové boty se již řadu let těší velké mezinárodní popularitě a Bieber se nyní očividně do nich také zamiloval. Bílé tenisky měl na sobě na pódiu během předposledního vystoupení svého turné Justice World Tour. Kvůli zdravotním problémům však bohužel musel nadcházející koncerty zrušit, takže vystoupení v Riu de Janeiru bylo jeho poslední v tomto roce. Justin Bieber se od loňského roku potýkal s Ramsay Huntovým syndromem. Veřejně se o to podělil na Instagramu. Syndrom způsobuje ochrnutí obličeje, což je samozřejmě pro umělce a zpěváka nesmírně nepříjemné a znemožňuje to vystoupení. Nemusíme však zoufat: nemoc je léčitelná a jsme si jisti, že Justin Bieber se z ní dostane. Do té doby mu samozřejmě přejeme brzké uzdravení.

Ale zpět k botám: kanadský zpěvák není jediný, kdo je jejich velkým fanouškem. Pravidelně je nosí řada hvězd, například Cristiano Ronaldo, Rihanna, Justin Timberlake a Bella Hadid. Naštěstí, pokud chcete dělat totéž co tyto hvězdy, nebudete muset utratit majlant - boty totiž stojí pouhých 120 eur. Nejsou to nejlevnější bílé tenisky na trhu, ale jejich cena za to stojí. Zvláště když se jedná o opravdu krásný, nadčasový design.

Opravdu nemusíte být odborníkem na tenisky, abyste poznali, že se jedná o boty Nike Air Force 1. Bota je krásná ve všech verzích a stojí za koupi. Justin se rozhodl pro klasickou verzi. Podle našeho názoru je to dobrá volba. Protože tenisky jsou prostě vždycky nejkrásnější v bílé barvě. Justin se také rozhodl pro verzi Low-Top, s nízkou špičkou. V současné době jsou oblíbenější než modely s vysokou špičkou, ale před několika lety tomu bylo naopak. Ale tak už to s trendy bývá, pravidelně se mění. Nemusíte se však řídit všemi trendy. Pokud ještě vysoké boty máte, můžete je bez obav nosit a rozhodně budou vypadat dobře.

Nike Air Force 1 '07 Sneaker

Bota byla původně uvedena na trh v roce 1982 jako basketbalová obuv. Od té doby se staly nejprodávanějšími teniskami značky z Oregonu - a Nike jich opravdu prodává zatraceně hodně. Kromě retro trendu, který ještě více podpořil popularitu této boty, ztělesňují Air Force 1 všechny důležité vlastnosti dobré tenisky: minimalistický design, který je však jedinečný. Díky svému jednoduchému vzhledu se boty hodí doslova ke každému oblečení - dokonce i k obleku. Kromě toho jsou mimořádně pohodlné díky kvalitnímu zpracování kůže a poddajné podrážce. Není divu, že má bota opravdu spoustu fanoušků.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best