Home  /  Style  /  Juventus bude během Milan Design Week spolupracovat se společností Gufram

Juventus bude během Milan Design Week spolupracovat se společností Gufram

Popový styl italského designového studia je neobvykle černobílý.
17.04.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Gufram

U příležitosti milánského týdne designu se společnost Gufram odklání od typického pestrobarevného vzhledu svých kolekcí a zkoumá extrémy barevného spektra, inspirovaná klubovými barvami Juventusu, a představuje některé ze svých nejikoničtějších kousků v exkluzivní černobílé barvě. Během týdne bude pět výloh obchodu Juventus na Corso Matteotti představovat grafické rozvržení křižovatek, střihů, oddělování a prolínání.

Součástí prostoru bude fotbalové hřiště, na němž se v nelítostném zápase utkají bílý kaktus, černý kaktus, černobílá ústa a Ron Ron - dostupný jak v charakteristickém černém kabátě, tak v nové bílé verzi. Kromě toho se rozšiřuje rodina ironických a hravých miniatur Guframini, zde v černobílém provedení a s černou verzí PRATONE®, dále BOCCA® v bílém provedení a nový CACTUS® v černobílém odstínu.

Charley Vezza, Global Creative Orchestrator společnosti Gufram, je nadšený z této spolupráce, která představuje novou kapitolu po kolaboracích s různými společnostmi ze světa hudby, módy, umění a automobilového průmyslu. "Gufram se nyní otevírá světu sportu tím, že spolupracuje se společností, jako je Juventus, největší italská profesionální fotbalová značka a jeden z nejsilnějších týmů evropského fotbalu. Juventus, který je stejně jako my důležitým referenčním bodem v oboru, rád experimentuje a vstupuje do spolupráce v různých oblastech. Přijde mi zajímavé sledovat, jak se značce daří tyto různé světy propojovat a přitom zůstat věrná sama sobě a dokázat, že radikální design nemá hranice."

Projekt Gufram Design Week bude pokračovat na Capsule Plaza - skupinové výstavě, která bude poprvé k vidění ve Spazio Maiocchi. Tam značka představí své nové řešení pro bydlení THE SCULPTED SERIES, které navrhlo newyorské designérské studio Snarkitecture založené Danielem Arshamem a Alexem Mustonenem.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best