Home  /  Style  /  Když se potká streetwear a technologie : ASUS Vivobook X BAPE

Když se potká streetwear a technologie : ASUS Vivobook X BAPE

Japonská značka Bape se v rámci svého 30 letého výročí spojila s ASUS a v rámci společné kolaborace vytvořili do detailu vyšperkovanou edici notebooku Vivobook S 15 OLED.
01.09.2023
Text: Redakce

Už mohutná krabice se signature camo printem Bape napovídá, že s vizuálními přídavky a easter eggs se nešetřilo. V krabici spolu s notebookem, nabíječkou a návody najdete tašku na notebook a bezdrátovou myš opět s Bape camo printem, dále pestré ilustrované nálepky na klávesnici, klasické nálepky a BABY MILO figurku. Součástí podsvícené klávesnice je také čtečka otisku prstu.

Při užívání samotného počítače si můžete pak vybrat z několika živých tapet vytvořených v rámci kolaborace značek, jejich pestrost skvěle vyniká díky 120HzOLED displeji.

Otisknutí spojení brandů na samotném notebooku je velmi nápadité a zábavné.  Zadní strana a touchpad také nesou Bape camo print, v tomto případě je ale pozměněný do lesklé blacked out formy. Barvy a pár ozvlášnění najdeme také na klávesnici. Notebook je osazen reproduktory Harman/Kardon díky kterým si můžete užít i Dolby Atom’s 3D surround sound. Potěší také dlouhá výdrž baterie, operační paměť 16GB a interní paměť 1TB SSD.

Na výběr je ze dvou barevných provedení a to z černé Midnight Black, která je spárovaná se zelenou a stříbrné Cool Silver, která využívá barvy modré.

Vše nejlepší ke kulatinám, Bape! Spojení s Asusem bylo skvělou volbou, výsledek se opravdu povedl.

Vivobook bude v prodeji v České repubice a na Slovensku od 1.9.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best